Trwa ładowanie...
d3jmfxi

Wiemy, jak będzie wyglądał Citroen C3 Aircross. Wyciekło zdjęcie modelu

Citroen C3 Aircross będzie kolejnym miejskim crossoverem, który zadebiutuje w tym roku. Dzięki zdjęciu modelu w skali, wiemy już, jak nowe francuskie auto będzie wyglądało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiemy, jak będzie wyglądał Citroen C3 Aircross. Wyciekło zdjęcie modelu
(Materiały prasowe)
d3jmfxi

C3 Aircross kontynuuje nową stylistykę Citroenów, która pozwala z miejsca odróżnić auta francuskiej marki z tłumu. W miejskim SUV-ie widać podobieństwo do C4 Cactusa i jeszcze większego C5 Aircrossa. Przy czym to najmniejszy model prezentuje się najbardziej wesoło i odważnie.

Może z wyglądu nie jest typowym SUV-em, ale na pewno może się podobać. Niskie światła u góry, większe na dole, mniejsze okno za słupkiem C i nadwozie, które wygląda jak nadmuchane, spowodują, że nikt nie przejdzie obok obojętny. Do tego czarne elementy, dach w innym kolorze i szare części zderzaków czynią całość jeszcze weselszą.

Zgodnie z przewidywaniami całość prezentuje się bardzo podobnie do zaprezentowanego w Genewie konceptu C-Aircross. Przód niemal się nie zmienił, a reszta po prostu wygląda nieco mniej futurystycznie.

Wnętrze może być w znacznej części przeszczepione z modelu C3, gdyż Aircross mocno bazuje na miejskim aucie. Podobnie powinno być z gamą silników, choć tu można się spodziewać nieco mocniejszych opcji, gdyż crossover będzie cięższy od hatchbacka.

d3jmfxi

Podziel się opinią

Share

d3jmfxi

d3jmfxi