Trwa ładowanie...

Suzuki otwiera wirtualny salon motocyklowy. Skonfigurujesz maszynę w domu

W czasach pandemii koronawirusa coraz więcej rzeczy robimy z domu przez internet – również zakupy. Z takiego założenia wyszło Suzuki, które uruchomi wirtualny salon z motocyklami. Ma on pomóc w kompleksowy sposób zapoznać się z japońskimi modelami - wszystko bez wychodzenia z domu.
Share
Suzuki uruchamia wirtualny salon motocyklowy.
Suzuki uruchamia wirtualny salon motocyklowy.Źródło: Materiały prasowe, Fot: Suzuki
d3u73ki

Suzuki wychodzi naprzeciw sytuacji, gdy w wielu krajach na świecie salony motocyklowe są zamknięte. Uruchamia platformę internetową, która pozwoli na przeglądanie oferty i konfigurowanie jednośladów – nie tylko wybieranie koloru, ale też akcesoriów dodatkowych. Japońska marka zapowiada kompleksowe podejście do tematu, a to oznacza, że w wirtualnym salonie motocyklowym będzie można znaleźć wszelkie informacje na temat sprzedawanych jednośladów i wykorzystanych w nich technologii.

Wirtualny salon motocyklowy Suzuki będzie też miejscem premier nowych motocykli, przez co zastąpi nie tylko wizytę u dilera, ale też na targach motocyklowych, gdzie tradycyjnie po raz pierwszy można było zapoznać się z nowymi modelami. Co ciekawe, możliwa będzie interakcja pomiędzy osobami odwiedzającymi nową platformę Suzuki.

Dostęp do wirtualnego salonu Suzuki będzie możliwy za pośrednictwem komputera lub smartfona. Rejestracja jest możliwa od 28 stycznia 2021 r., a otwarcie nowej usługi japońskiej marki zaplanowano na 5 lutego 2021 r. Będzie to usługa globalna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3u73ki

Podziel się opinią

Share
d3u73ki
d3u73ki
Więcej tematów