Trwa ładowanie...
ycipk-of9m9t

Wypadek wyglądał makabrycznie. Kierowcy udało się jednak przeżyć

Zdarzenie, do którego doszło w amerykańskim stanie Georgia, udowadnia, że nigdy nie należy tracić nadziei. Choć zdjęcia na to nie wskazują, kierowca jeepa przeżył wypadek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kierowca może mówić nie tyle o szczęściu, co o cudzie
Kierowca może mówić nie tyle o szczęściu, co o cudzie (Materiały prasowe)
ycipk-of9m9t

Do zdarzenia doszło w hrabstwie Whitfield na północ od Atlanty 11 października, ale dopiero teraz wykonane przez ekipę strażaków zdjęcia zyskały rozgłos. Niewiele wiadomo o samym przebiegu zdarzenia. W kolizji brały udział ciężarówka przewożąca drewno oraz nissan xterra. Pnie z naczepy trafiły prosto w przednią szybę SUV-a i przebiły go niemal na wylot.

Materiały prasowe
Podziel się

Sądząc po zdjęciach prawdopodobną przyczyną wypadku było najechanie kierowcy SUV-a na tył ciężarówki. Przypatrując się efektom zdarzenia można sądzić, że kierowca nissana nie miał żadnych szans na przeżycie. Stało się jednak inaczej. Jak informują strażacy, mężczyzna wyszedł z wypadku jedynie z mało znaczącymi ranami.

ycipk-of9m9t
Materiały prasowe
Podziel się

Mogłoby się wydawać, że przeznaczenie oszukać można jedynie w hollywoodzkim filmie. Jak się okazuje, podobne przypadki miewają miejsce również w prawdziwym życiu. Pozostaje mieć nadzieję, że kierowca SUV-a nie będzie teraz wciąż oglądał się za siebie w obawie przed zemstą żądnego krwi fatum.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-of9m9t

ycipk-of9m9t
ycipk-of9m9t