Trwa ładowanie...
d1argc2

Wielki zlot pojazdów socjalistycznych

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielki zlot pojazdów socjalistycznych
(www.socjalistyczne.pl)
d1argc2

W najbliższy weekend w Leśnicach k. Lęborka (woj. pomorskie) odbędzie się III Zlot Pojazdów Socjalistycznych. Niecodzienna impreza zapowiada się bardzo interesująco.

Spotkanie zacznie się już w piątek, 25 maja o godz. 18.00. Będzie to jednak część zamknięta dla zlotowiczów. Aby nim zostać, należy posiadać pojazd, wyprodukowany w krajach demokracji ludowej. Co ciekawe, nie musi to być samochód! Mile widziane będą zarówno maszyny rolnicze, motocykle, motorowery czy nawet...rowery.

W sobotę organizatorzy przewidzieli paradę ulicami Lęborka oraz przejazd do Obliwic, gdzie odbędzie się festyn (w klimacie zlotu). Powrót do Leśnic zaplanowano na godz. 14.00. Na zlotowiczów oraz pozostałych gości czeka moc atrakcji. Będzie pchanie auta na czas, konkurs elegancji, jazda z piłeczką, wybory najbardziej "gangsterskiego" auta czy sprawdzenie, jak wolno można jechać samochodem. Najistotniejsza jest jednak możliwość podziwiania aut sprzed 1989 roku oraz porozmawiania z ich właścicielami.

d1argc2

Wstęp na zlot kosztuje 10 zł. W cenie otrzymamy gadżet zlotowy, naklejki, kupon na kiełbaskę oraz miejsce biwakowe.

Jeśli jesteś posiadaczem lub miłośnikiem Polonezów, Żuków, Nysek, Trabantów lub innych pojazdów "demoludowych", już wiesz, jaki będzie najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu w weekend.

Muzea motoryzacji w Polsce

d1argc2

Podziel się opinią

Share

d1argc2

d1argc2