Qaqwqwrqw

Toyota Auris Hybrid w przedsprzedaży za 79 900 zł

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Toyota Auris Hybrid w przedsprzedaży za 79 900 zł
(WP.PL/Piotr Mokwiński)
Qaqwqwrqw

Toyota uruchomiła w Polsce specjalną ofertę przedsprzedażową nowego modelu Auris Hybrid. Właścicielem tego auta będzie się można stać za cenę rozpoczynającą się od 79 990 zł.

Zmiany nadwozia miały na celu obniżenie środka ciężkości. Projekt dolnej części przodu optycznie poszerza całą sylwetkę, zaś z tyłu zastosowano nowe reflektory i bardziej muskularny zderzak. Światła mijania i te przeznaczone do jazdy dziennej wykonano w technologii LED. We wnętrzu znajdziemy mniej skomplikowaną konsolę centralną i lepsze materiały wykończeniowe. Zegary umieszczono w tubach, pomiędzy którymi pojawił się kolorowy, 4,2-calowy wyświetlacz komputera pokładowego.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ * Auto wejdzie na rynek w lipcu 2015 r., jednak oferta przedsprzedażowa rusza już teraz. W cenie 79 900 zł otrzymamy hybrydowego Aurisa, wyposażonego m.in. w automatyczną skrzynię biegów, 7 poduszek powietrznych, automatyczną klimatyzację jednostrefową, radio z Bluetoothem oraz 15-calowe felgi aluminiowe. Promocja dotyczy także wyższych wersji wyposażenia.

Qaqwqwrqw

W specjalnej cenie będzie można nabyć jedynie odmianę hybrydową. W porównaniu z ceną "startową" tego auta w 2014 r., najnowszy Auris jest tańszy o 5000 zł. Samochód cieszy się w Polsce coraz większym powodzeniem. W 2014 roku zamówiono nieco ponad 1700 egzemplarzy, zaś w tylko pierwszym kwartale 2015 r. klienci kupili już ponad 1 000 sztuk.

ll/moto.wp.pl

Toyota w świetnych cenach. Wybierz najkorzystniejszą ofertę!

Qaqwqwrqw
Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw