Trwa ładowanie...

Suzuki V-Strom o pojemności 160 cm3? To całkiem możliwe

Jeden z najpopularniejszych współczesnych turystyków enduro może doczekać się wersji z małym, 15-konnym silnikiem. Niewykluczone, że trafi ona na rynek azjatycki i do wybranych krajów Europy.

Suzuki V-Strom 1050 XT ProSuzuki V-Strom 1050 XT ProŹródło: Materiały prasowe
d285a58
d285a58

Suzuki V-Strom to maszyna dostępna na całym świecie, choć tylko w dwóch wariantach: 650 cm3 oraz 1037 cm3. W Azji i Europie możemy spotkać również mniejszą odmianę z silnikiem o pojemności 250 cm3. Czy producent zejdzie jeszcze niżej?


Wiele na to wskazuje. Portal BikeWale donosi o działaniach chińskiego partnera Suzuki, Haojue. Okazuje się, że Azjaci opracowali maszynę o nazwie DR300. Nieoficjalnie wiadomo, że na jej bazie może powstać model GSX-S300, zgodnie z zapowiedziami napędzany małym silnikiem.


160 cm3, chłodzenie cieczą i 15 KM mocy - tak prezentują się parametry chińskiego odpowiednika V-Stroma. Choć producent na razie tego nie potwierdza, niewykluczone, że identyczny sprzęt pod marką Suzuki trafi do pozostałych krajów Azji i na wybrane rynki Europy, gdzie byłby ciekawą opcją dla początkujących poszukiwaczy przygód.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d285a58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d285a58
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj