Trwa ładowanie...

Staruszki musiały uciekać z płonącej limuzyny

Staruszki musiały uciekać z płonącej limuzynyŹródło: PAP/Marcin Bielecki
d3iutxv
d3iutxv

10 kobiet, w tym kilka w wieku powyżej 90 lat, musiało ratować się ucieczką z limuzyny (tzw. jamnika), która zapaliła się w poniedziałek przed domem jednej z nich w okolicach San Francisco. Kobiety zdołały się uratować.

Kobiety brały udział w przyjęciu z okazji 90 urodzin jednej z nich i znajdowały się już w wynajętej limuzynie, która miała odwieźć je do domów. Jak powiedziała jedna z pasażerek, 63-letnia Mary Chapman, nagle pojawił się dym ze ścianki oddzielającej pomieszczenie dla pasażerów od przedziału kierowcy. Na szczęście drzwi pojazdu nie były zablokowane, co umożliwiło ucieczkę. Była ona trudna bowiem niektóre kobiety nie mogą poruszać się bez pomocy ruchomych poręczy i lasek. Wkrótce potem pojawiły się płomienie, które całkowicie strawiły pojazd.

Był to już drugi tego rodzaju wypadek w ostatnim czasie. W ub. miesiącu w pożarze limuzyny na moście San Mateo - Hayward, koło San Francisco zginęło 5 kobiet. Według ekspertów, jedną z przyczyn tego stanu rzeczy może być fakt, iż liczne firmy zajmujące się przerabianiem samochodów na wydłużone limuzyny i ich wypożyczaniem są słabo nadzorowane.

d3iutxv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iutxv
Więcej tematów