Trwa ładowanie...
ycipk-2c1lnx

Przeszedł przez osiem pasów autostrady. To cud, że nic mu się nie stało

Kreatywność, a może raczej beztroska ludzi po spożyciu alkoholu nie zna granic. Pewien rosyjski kierowca ciężarówki nadużył procentowego trunku i poszedł na spacer. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie obrana przez niego trasa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Holenderska policja zatrzymuje pijanego kierowcę ciężarówki
Holenderska policja zatrzymuje pijanego kierowcę ciężarówki (Facebook.com, Fot: Facebook/Politie Drechtsteden-Buiten)
ycipk-2c1lnx

O sytuacji poinformował wczoraj na Twitterze profil wydziału policji w Rotterdamie. Jak czytamy w relacji, około 19:30 na holenderskiej autostradzie A16 można było spotkać nagiego mężczyznę. Był to rosyjski kierowca ciężarówki, który obowiązkową przerwę umilił sobie napojem alkoholowym. Po spożyciu zapasów rozebrał się i wybrał na spacer.

Najpierw przeszedł przez pierwszą, czteropasmową jezdnię autostrady. Wtedy też do policji wpłynęło zgłoszenie o niecodziennym incydencie. Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, okazało się, że kierowca przeciął również drugą część autostrady, raz jeszcze pokonując cztery pasy. Policjanci znaleźli go wiszącego na barierce.

ycipk-2c1lnx

Mężczyzna został zawieziony do szpitala, a następnie na izbę wytrzeźwień. Gdy już doszedł do siebie, dostał mandat. Trudno uwierzyć, że jego chwiejny spacer po łącznie ośmiopasowej drodze skończył się bez żadnego poważnego uszczerbku na zdrowiu.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c1lnx

ycipk-2c1lnx
ycipk-2c1lnx