Trwa ładowanie...
d4iv7rb

Prace porządkowe na autostradzie A1 i drodze krajowej nr 12

Ruszył kolejny etap prac porządkowych na autostradzie A2 i drodze krajowej nr 12. Wiąże się z to utrudnieniami dla ruchu na tych trasach.
Share
Prace porządkowe na autostradzie A1 i drodze krajowej nr 12
Źródło: PAP, Fot: Leszek Szymański
d4iv7rb

Od 6 (wtorku) do 7 czerwca (środy) na autostradzie A2, na jezdni w kierunku Warszawy, na odcinku od węzła Łódź Północ do granicy z województwem mazowieckim, będą prowadzone prace gwarancyjne i utrzymaniowe (uzupełnianie braków w nawierzchni, odnowa oznakowania poziomego i koszenie trawy). Wymagają one zamknięcia jednego pasa ruchu, zatem kierowcy muszą spodziewać się miejscowych zwężeń i ograniczeń prędkości. Podobne prace na tym samym odcinku ale na jezdni w kierunku Poznania rozpoczną się 7 czerwca (w środę) i będą kontynuowane do 8 czerwca (czwartku).

Również od 6 do 7 czerwca na jezdni w kierunku Warszawy między węzłem Skierniewice i granicą województwa (km 401+879 i km 402+051) będą prowadzone prace gwarancyjne na dwóch wiaduktach, zaś samego 7 czerwca na jezdni w stronę Warszawy na odcinku 5 kilometrów (od km 389+000 do km 394+000), między węzłami Łowicz i Skierniewice rozpocznie się uzupełnianie oznakowania poziomego. Równolegle prace takie będą prowadzone na jezdni prowadzącej do Poznania, na tej samej wysokości. GDDKiA apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania.

W najbliższy czwartek 8 czerwca ruszają też roboty związane z odnową oznakowania poziomego na 12-kilometrowym odcinku DK12 (dawna 91) między węzłem Tuszyn i Piotrkowem Trybunalskim. Prace będą zależnie od potrzeb prowadzone raz po jednej, raz po drugiej stronie drogi w godzinach od 6 do 20. Powinny zakończyć się do poniedziałku 12 czerwca. W miejscu prowadzonych robót będzie obowiązywał zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 50 km/h.

d4iv7rb

Podziel się opinią

Share
d4iv7rb
d4iv7rb
Więcej tematów