Trwa ładowanie...
ycipk-122ct9
Nowy Mitsubishi Outlander: nowocześniejszy i przyjemniejszy w dotyku

Nowy Mitsubishi Outlander: nowocześniejszy i przyjemniejszy w dotyku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-122ct9

Niektóre faceliftingi charakteryzują się tym, że w ogóle ich nie widać. W przypadku nowego Mitsubishi Outlandera (rok modelowy 2016) takiego problemu nie ma. Samochód, którego oficjalna premiera miała miejsce na salonie we Frankfurcie, zmienił się i to bardzo. Według nas na lepsze.

Popularny SUV z Japonii wygląda inaczej z każdej strony. Wystarczy zerknąć na grill, by zorientować się, że auto tak przeprojektowano, by nikt nie pomylił go z poprzednikiem. Zmiany stylizacyjne widoczne są również z boku i z tyłu. Dzięki nim miejska terenówka stała się nowocześniejsza i bardziej konkurencyjna wobec tych pojazdów, które są już na rynku.

ycipk-122ct9

Jednak więcej zmian zaszło wewnątrz. Samochód otrzymał nowe fotele i kierownicę, zastosowano też nowe materiały wykończeniowe. To sprawiło, że Outlander jest przyjemniejszy, bardziej elegancki i przede wszystkim znacznie cichszy. Za tę ostatnią jego cechę odpowiada innowacyjny system wyciszający: specjalne urządzenia redukują drgania dochodzące do nadwozia z nierównej drogi.

Inżynierowie skupili się także na usprawnieniu jednostek napędowych, dodaniu nowych systemów wspomagających komfort i bezpieczeństwo oraz uzupełnieniu oferty o nowe skrzynie biegów, w tym nową przekładnię bezstopniową. Hybryda plug-in, czyli Outlander PHEV, dostała nowe akumulatory, które są wydajniejsze, ale tak schowane w nadwoziu, że nie mają wpływu na litraż bagażnika. Japońscy inżynierowie obniżyli emisję silnika spalinowego i zwiększyli efektywność układu hybrydowego o blisko 8 proc.

Pióra wycieraczek samochodowych do każdego samochodu. Sprawdź! >>

ycipk-122ct9
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-122ct9

ycipk-122ct9
ycipk-122ct9