Trwa ładowanie...
d5nbunr

Nowa Toyota Tacoma z uchwytem na kamerę GoPro

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa Toyota Tacoma z uchwytem na kamerę GoPro
(zdjęcie producenta)
d5nbunr

W 2016 roku na amerykański rynek wejdzie odświeżona Toyota Tacoma. Wraz z debiutem tego modelu producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując w standardzie.. uchwyt do zamontowania kamery GoPro.

Pracownicy Toyoty wpadli na pomysł, by wyposażyć wszystkie nowe Tacomy w uchwyty do popularnych kamer, gdy integrowali się z fanami off-roadu podczas plenerowych imprez, takich jak Lone Star Toyota Jamboree w Teksasie czy Rock Therapy w Utah. W ciągu ostatnich pięciu lat nastąpił duży wzrost popularności kamer podczepianych do przedniej szyby. Za tym idzie wielka popularność w mediach społecznościowych nagranych nimi filmików. Urządzenia te stały się w zasadzie standardowym wyposażeniem każdej terenówki, a wśród różnych produktów dominują kamery GoPro.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

(fot. zdjęcie producenta)

- Amerykańskie bezdroża wciąż przemierzają zapaleni off-roaderzy i niemal wszyscy mają w swoich autach kamery GoPro. Czy jadą na ryby, czy na kemping, czy przedzierać się przez najbardziej niedostępne tereny, wszyscy chcą nagrywać swoje przygody - powiedział Michael Sweers, główny inżynier Tacomy.

(fot. zdjęcie producenta)

Ponadto, nowa Toyota oferuje bardziej oszczędny silniki o większej pojemności, zmodernizowane nadwozie oraz przestronne wnętrze.

d5nbunr

Źródło: Mototarget.pl

ll/moto.wp.pl

d5nbunr

Podziel się opinią

Share

d5nbunr

d5nbunr