Qaqwqwrqw

Kierowca z Ukrainy pił piwo za kierownicą. Podczas kontroli poprosił o kolejne

Patrol lubuskiego ITD dokonał nietypowego zatrzymania. Kierowca ciężarówki z Ukrainy pił piwo w czasie jazdy, a badanie alkomatem trzeba było przeprowadzać kilkukrotnie. Poprosił też inspektorów, by przynieśli mu kolejne piwo z kabiny ciężarówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ITD zatrzymało kierowcę, który podczas jazdy pił piwo
ITD zatrzymało kierowcę, który podczas jazdy pił piwo (Materiały prasowe, Fot: itd)
Qaqwqwrqw

W niedzielę, 26 sierpnia, inspektor z Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim zwrócił uwagę na ciężarówkę, która zygzakiem podjeżdżała do punktu poboru opłat na autostradzie A2. Samochód jechał w kierunku zachodniej granicy. Ponadto w ten dzień tygodnia obowiązywał zakaz ruchu dla ciężarówek. Patrol podjął decyzję o zatrzymanie pojazdu do kontroli.

Wtedy okazało się, że kierujący zestawem obywatel Ukrainy jest pijany. Pił piwo za kierownicą i zasypiał w trakcie jazdy. Badanie trzeźwości udało się przeprowadzić dopiero po kilku nieudanych próbach. Wynik na alkomacie wskazywał na 2,5 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu z tendencją wzrostową. Gdyby tego było mało, kierowca poprosił inspektora, by przyniósł mu piwo z kabiny ciężarówki.

ITD zatrzymało kierowcę, który podczas jazdy pił piwo Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw

Na miejsce przyjechała policja. Funkcjonariusze musieli skuć kierowcę kajdankami, ponieważ zachowywał się agresywnie. ITD nie podaje, jaki los czeka Ukraińca

Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw