Trwa ładowanie...
d1jtklc
Jeździsz jak pirat? Opiszą cię w internecie

Jeździsz jak pirat? Opiszą cię w internecie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1jtklc

Coraz większa popularność rejestratorów samochodowych, czyli kamer montowanych na przedniej szybie, oznacza, że kierowcy częściej opisują i komentują zachowanie innych użytkowników dróg. Nagrania te pokazują niebezpieczne i nieodpowiedzialne zachowania na drodze. Świadkowie umieszczają takie materiały wideo w internecie i czasem wysyłają je jako dowód na policję. Teraz powstała strona, która zbiera tego typu nagrania i pozwala opisać zachowania innych kierowców – zarówno te złe jak i dobre.

Filmy z kamer samochodowych często mrożą krew w żyłach, a wśród innych użytkowników dróg budzą przerażenie. Nieodpowiedzialne zachowanie mające zaoszczędzić kilka sekund często kończy się kolizją, a nawet groźnym wypadkiem. Twórcy strony okierowcach.pl postanowili zwiększać świadomość kierowców poprzez platformę pozwalającą oceniać innych użytkowników dróg i prezentować ich nieodpowiedzialne zachowanie. Serwis dostępny jest zarówno przez www, jak i pod postacią aplikacji na telefon, która pozwala w szybki sposób ocenić innego kierowcę.

d1jtklc

Strona internetowa została stworzona z poszanowaniem prawa, a zatem nie są prezentowane tam numery rejestracyjne samochodów. Ma ona na celu nie tyle doprowadzenie do złapania konkretnego kierowcy (choć, w razie potrzeby, dane te są przechowywane w systemie), ale edukację i prezentowanie patologii występujących na polskich drogach.

sj, moto.wp.pl

Wideorejestratory samochodowe. Duży wybór, atrakcyjne ceny. Sprawdź!

d1jtklc

Podziel się opinią

Share

d1jtklc

d1jtklc