Trwa ładowanie...

Folia na auto i "prezenty". Czeski sposób na zajmujących miejsca dla niepełnosprawnych

Kierowcy parkujący na miejscach dla niepełnosprawnych to poważny problem. Nie zagrażają bezpieczeństwu ruchu drogowego, ale niesłusznie korzystają z ułatwień, które przygotowano dla innych. Grupa Czechów ma swój pomysł na wymierzenie kary.

Share
d41qccq

Na filmie, który trafił do sieci, widać, że najpierw próbowali załatwić sprawę polubownie. Pierwszy z kierowców "złapanych" przez młodych Czechów odjechał po zwróceniu mu uwagi. Drugi był nieugięty i to jego spotkała kara.

Ekipa dokładnie obwinęła niesłusznie zaparkowanego na miejscu dla niepełnosprawnych chryslera folią. Na samochód nałożyli kilka warstw, więc odpakowanie go było nie lada wyzwaniem. Poza tym zostawili kartkę z prośbą o "nie rozmnażanie się", a także gumową bransoletkę i prezerwatywę. Nie stronili też od dosadnego określenia, co sądzą o kierowcy, za pomocą napisu na asfalcie.

W dalszej części widać, że kierowca musiał się nieźle namęczyć, nim udało mu się odjechać. Całe szczęście grupa Czechów posprzątała napisy i pozostawioną folię. Przypominamy, że w takiej sytuacji zdecydowanie bezpieczniejszym wyjściem jest mimo wszystko zadzwonienie po straż miejską lub policję.

d41qccq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41qccq
d41qccq
Więcej tematów