Folia na auto i "prezenty". Czeski sposób na zajmujących miejsca dla niepełnosprawnych

Folia na auto i "prezenty". Czeski sposób na zajmujących miejsca dla niepełnosprawnych

Kierowcy parkujący na miejscach dla niepełnosprawnych to poważny problem. Nie zagrażają bezpieczeństwu ruchu drogowego, ale niesłusznie korzystają z ułatwień, które przygotowano dla innych. Grupa Czechów ma swój pomysł na wymierzenie kary.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Na filmie, który trafił do sieci, widać, że najpierw próbowali załatwić sprawę polubownie. Pierwszy z kierowców "złapanych" przez młodych Czechów odjechał po zwróceniu mu uwagi. Drugi był nieugięty i to jego spotkała kara.

Ekipa dokładnie obwinęła niesłusznie zaparkowanego na miejscu dla niepełnosprawnych chryslera folią. Na samochód nałożyli kilka warstw, więc odpakowanie go było nie lada wyzwaniem. Poza tym zostawili kartkę z prośbą o "nie rozmnażanie się", a także gumową bransoletkę i prezerwatywę. Nie stronili też od dosadnego określenia, co sądzą o kierowcy, za pomocą napisu na asfalcie.

WP

W dalszej części widać, że kierowca musiał się nieźle namęczyć, nim udało mu się odjechać. Całe szczęście grupa Czechów posprzątała napisy i pozostawioną folię. Przypominamy, że w takiej sytuacji zdecydowanie bezpieczniejszym wyjściem jest mimo wszystko zadzwonienie po straż miejską lub policję.

Polub WP Moto
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP