Trwa ładowanie...
d2vhdfs

Uber kusił klasycznymi autami na ulicach Bazylei

Uber oraz szwajcarski producent luksusowych zegarków Zenith połączyli siły po raz drugi, ku uciesze mieszkańców Bazylei. W dniach 23-26 marca mogli oni bowiem skorzystać z wyjątkowej usługi przewozu klasycznym autem w dowolny punkt Bazylei. Ta ciekawa inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem fanów motoryzacji oraz wielbicieli darmowych przejażdżek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uber kusił klasycznymi autami na ulicach Bazylei
(Materiały prasowe, Fot: Uber)
d2vhdfs

Podobna akcja odbyła się już rok temu i odniosła spory sukces. Uber i Zenith postanowili więc ją powtórzyć. Zrobili to w jeszcze bardziej spektakularnym stylu, wykorzystając jedne z najwspanialszych aut w historii motoryzacji. Użytkownicy Ubera chcący skorzystać z usługi w Bazylei, przez kilka dni mieli do wyboru mi.in. wspaniałego *Citroëna Traction Avant czy niesamowicie rzadkiego Bentleya S1. *

Aby skorzystać z usługi wystarczyło wybrać wyjątkowego klasyka z listy dostępnych pojazdów. Aplikacja oznaczała je logo Zenith, aby klienci mieli świadomość uczestniczenia w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. W formie zapłaty wystarczyło udostępnić fotografię z przejazdu w sieci, używając hasztagów #zenithwatches i #uber. Całkiem uczciwa propozycja, a przy okazji świetna forma promocji obydwu marek. Warto wspomnieć, że akcja była częścią imprezy Baselworld zrzeszającej producentów i miłośników najwspanialszych czasomierzy z całego świata.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Niewykluczone, że w przyszłym roku Zenith i Uber zdecydują się ponownie połączyć siły, ku uciesze wielbicieli zegarków i motoryzacji. Dzięki tej inicjatywie, przez kilka dni ulice Bazylei nabrały niesamowitego klimatu, a wiele osób mogło zapoznać się ze wspaniałą, klasyczną motoryzacją, coraz rzadszą we współczesnym świecie.

d2vhdfs

Podziel się opinią

Share
d2vhdfs
d2vhdfs