Trwa ładowanie...
ycipk-2u2slp

Tesla modyfikuje Model 3. Powodem opóźnienia w produkcji samochodów

Od dawna nie widzieliśmy na rynku nowego, masowego producenta samochodów. Pojawienie się Tesli miało to zmienić. Tymczasem okazuje się, że Amerykanie mają sporo problemów ze swoim pierwszym "masowym" modelem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tesla modyfikuje Model 3. Powodem opóźnienia w produkcji samochodów
(Materiały prasowe)
ycipk-2u2slp

Chodzi oczywiście o pokazany w lipcu 2017 roku Model 3. Co prawda firma zdobyła rozgłos dzięki oferowanemu od lat Modelowi S, ale (podobnie jak SUV Model X) to samochód dość drogi. Produkcja kompaktowej Tesli wystartowała w połowie roku, ale w trzecim kwartale z fabryki wyjechało tylko 260 egzemplarzy.

Gdy producent ogłaszał ten niezbyt chlubny wynik zapewniał, że nie ma żadnych problemów z samochodem. Jak dowiedział się serwis Electrek, Tesla po cichu zmodyfikowała Model 3, co ma przełożyć się na wydajniejszą produkcję. W samochodzie* zmieniono fotele, baterie, a nawet reflektory i tylne światła*.

Działania były niezbędne, ponieważ w planach producenta było wypuszczenie na drogi 1500 samochodów w trzecim kwartale roku. Póki co auta trafiają do pracowników Tesli, których zadaniem jest wyłapanie ewentualnych niedociągnięć. Jeśli z taśm nie zacznie zjeżdżać więcej egzemplarzy Modelu 3, potencjalni klienci mogą spodziewać się opóźnień w dostawach swoich zamówień.

ycipk-2u2slp
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2u2slp

ycipk-2u2slp
ycipk-2u2slp