Trwa ładowanie...

Škoda AutoLab - innowacyjne Centrum Bezpieczeństwa na Gran Turismo Polonia!

Škoda AutoLab - innowacyjne Centrum Bezpieczeństwa na Gran Turismo Polonia!Źródło: Materiały prasowe
d2dzs62
d2dzs62

Na co dzień często o nim zapominamy, czy to przez pośpiech, stres czy wiele innych czynników. Bezpieczeństwo. Gdy słyszymy to słowo, automatycznie nasuwa nam się skojarzenie związane z ochroną, lecz bezpieczeństwo to nie tylko ochrona, ale przede wszystkim zdrowe nawyki, dzięki którym minimalizujemy liczbę potencjalnych zagrożeń.

Poruszając się samochodem, nierzadko stajemy w obliczu niespodziewanych sytuacji, począwszy od tych, gdzie jesteśmy w stanie zareagować, po takie, które mogą skończyć się np. dachowaniem. Warto wiedzieć, co dzieje się wówczas z naszym ciałem i umysłem, gdyż ta świadomość pozwoli nam jeździć bezpieczniej.

Zapobieganie brakowi rozwagi na drogach i rozwój umiejętności to misja programu Škoda AutoLab - innowacyjnego Centrum Bezpieczeństwa, w którym będzie można poznać zagrożenia, jakie mogą czekać na drodze oraz dowiedzieć się, jak stawiać im czoła. Tegoroczna odsłona Gran Turismo Polonia to, oprócz pięknych sportowych maszyn, również promowanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa na drogach, m.in. dzięki współpracy z Škoda AutoLab.

- Chcemy, aby odwiedzający nas goście nie tylko dobrze się bawili, ale także wynieśli jakąś korzyść z przyjścia na Gran Turismo, stąd pomysł na Arenę Bohaterów - strefę promującą aktywny styl życia i bezpieczeństwo codzienności. Odwiedzając imprezę warto zajrzeć choć na chwilę do innowacyjnego Centrum Bezpieczeństwa Škoda AutoLab, by poznać wiele zagrożeń, których będziemy później mogli unikać - mówi jeden z organizatorów.

Tomasz Rossa

ll

d2dzs62
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dzs62
Więcej tematów