Trwa ładowanie...

Prawa ręka kierowcy. Nawigacja do 400 zł

Pod wieloma względami nawigacja samochodowa przewyższa telefon komórkowy. Teraz, gdy wyjazdy wakacyjne są już za pasem, warto mieć przy sobie niezawodny sprzęt, który pozwoli szybko i przede wszystkim bezpiecznie dotrzeć na miejsce.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Prawa ręka kierowcy. Nawigacja do 400 złŹródło: iStock.com
d3oarjg
d3oarjg

Kierowcy to wymagająca grupa konsumentów, którym zależy przede wszystkim na wysokiej jakości sprzętu. Na szczęście, by sprawić sobie niezawodną nawigację samochodową, nie trzeba zapłacić wiele. Przejrzyj nasze propozycje, znajdziesz kilka modeli z interesującymi funkcjami.

Nowoczesne nawigacje w niczym nie przypominają tych sprzed kilku lat. Największe mankamenty w postaci nieczytelnego systemu, wadliwego działania panelu dotykowego czy wreszcie samego modułu namierzającego to już przeszłość. Teraz nawigacja wygląda i działa bardzo dobrze.

Pixabay.com
Źródło: Pixabay.com

Bądź zawsze na bieżąco

Co ważniejsze, producenci sprzętu coraz częściej decydują się na dołączenie do urządzenia dożywotnich aktualizacji map. Kierowcy wiedzą, że stan dróg z roku na rok może się diametralnie zmienić. Dodatkowe roboty drogowe, objazdy, nowe trasy, nie sposób ogarnąć tego bez dostępu do aktualizacji mapy.

Dlatego użytkownicy części urządzeń mają możliwość dożywotniej subskrypcji, by uatrakcyjnić sprzęt kupującym. Sama usługa jest bardzo prosta. Wystarczy za pomocą kabla podłączyć urządzenie do komputera z dostępem do internetu, a następnie postępować według wytycznych. Poradzi sobie z tym każdy i obejdzie się bez pomocy osób z zewnątrz.

Uważaj na telefon

Zamontowanie w samochodzie nawigacji pozwoli znacznie odciążyć smartfona. Osoby, które podczas jazdy polegają głównie na nim, muszą liczyć się z tym, że podczas jazdy w słoneczne dni będzie się on bardziej nagrzewać, a to może doprowadzić do trwałego uszkodzenia baterii i podzespołów. W dodatku ekran smartfona nie jest przystosowany do pełnienia funkcji nawigacji, odbijające się światło słoneczne może utrudnić odczyt. W przypadku nawigacji samochodowej za stosunkowo niewielką cenę otrzymujesz urządzenie ze sporym, czytelnym ekranem.

Fotolia
Źródło: Fotolia

Dopasuj trasę do swoich wymagań

Nowoczesna nawigacja może działać niczym najlepszy komputer pokładowy. Urządzenia z wbudowanym modułem planowania trasy wybiorą za ciebie najszybszą, najwygodniejszą lub najbezpieczniejszą drogę do celu. Podczas wyjazdu z dziećmi nie musisz martwić się o niebezpieczne punkty na drodze. Część zaawansowanych modeli jest nawet wyposażona w system parkowania. Dojeżdżając do parkingu urządzenie wyświetli listę dostępnych miejsc parkingowych. Trasa będzie taka, jaką sobie zaplanujesz.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3oarjg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oarjg
Więcej tematów