Trwa ładowanie...

Poznań: Kierowcy udaremnili próbę samobójczą. Przywiązali desperata do barierek linami holowniczymi

W czwartek 18 maja przypadkowy rowerzysta zauważył na moście Przemysła I w Poznaniu mężczyznę, który przeszedł przez barierki i groził, że skoczy do Warty. Postanowił powstrzymać desperata, a pomogli mu w tym przypadkowi kierowcy.

Poznań: Kierowcy udaremnili próbę samobójczą. Przywiązali desperata do barierek linami holowniczymiŹródło: Pixabay.com, fot: hans
d2xkysv
d2xkysv

Rowerzysta, który był świadkiem dramatycznej sytuacji zaczął robić wszystko żeby mężczyzna nie skoczył. Niedługo obok nich zaczęli się zatrzymywać przejeżdżający kierowcy samochodów, którzy zobaczyli co się dzieje.

Pomogli oni rowerzyście przywiązać mężczyznę do barierek mostu tak, żeby nie skoczył do rzeki. Niedługo później na miejscu tego zdarzenia pojawiła się policyjna motorówka, ale dzięki interwencji rowerzysty i kierowców nie musiała interweniować.

Na moście zjawili się natomiast policyjni przewodnicy psów z Oddziału Prewencji Policji, strażacy i karetka pogotowia. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. O sprawie poinformował portel epoznan.pl

d2xkysv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xkysv
Więcej tematów