Trwa ładowanie...

Polskie święto pojazdów zabytkowych

Polskie święto pojazdów zabytkowychŹródło: zdjęcie producenta
d2j8ft0
d2j8ft0

28-29 maja 2011 r. w Warszawie po raz pierwszy w Polsce odbędą się Targi Pojazdów Zabytkowych - MOTO NOSTALGIA.

Na ten historyczny moment przez lata czekały tysiące miłośników starej motoryzacji. Po licznych konsultacjach z przedstawicielami branży motoryzacyjnej, "oldtimerowej" i klubami udało się wreszcie zrealizować ideę ogólnopolskich targów pojazdów zabytkowych na wzór znanych imprez u naszych zachodnich sąsiadów. Impreza nabiera szczególnego znaczenia w świetle przyszłorocznych obchodów jubileuszu 125-lecia samochodu Carla Benza.

Moto Nostalgia jest imprezą cykliczną odbywająca się wiosną, kiedy po zimowej przerwie właściciele budzą do życia swoje ukochane pojazdy zabytkowe i rozpoczynają sezon zlotów, spotkań i rajdów. Po wielu miesiącach zimowego postoju pojazdy opuszczają garaże, a wiele z nich pojedzie wprost do Warszawy, aby uatrakcyjnić część wystawienniczą targów.

Impreza planowana jest na maj 2011 roku. Targi są z jednej strony doskonałą okazją do zaprezentowania się firm motoryzacyjnych, olejowych, oponiarskich, producentów części zamiennych, warsztatów i usługodawców, a z drugiej strony znakomitą szansą do zobaczenia z bliska legendarnych pojazdów i zapoznania się z coraz szerszą ofertą usług i produktów klasycznej części motoryzacji.

WP: Oprac. MZ

d2j8ft0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j8ft0
Więcej tematów