ycipk-tscjlk

Policjant zatrzymał nietrzeźwego motorowerzystę. Mężczyznę zdradził odwrotnie założony kask

Komendant policji z Sierpca zatrzymał mężczyznę poruszającego się na motorowerze. Choć na głowie miał kask ochronny, to założył go na odwrót. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, a ponadto nie miał przy sobie wymaganych dokumentów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zakładanie kasku po pijanemu okazało się trudnym zadaniem.
Zakładanie kasku po pijanemu okazało się trudnym zadaniem. (WP.PL)
ycipk-tscjlk

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 12 marca, w godzinach popołudniowych. Wracający do domu funkcjonariusz dostrzegł mężczyznę na drodze wojewódzkiej nr 560 w miejscowości Goleszyn. Poza odwrotnie założonym kaskiem, uwagę funkcjonariusza przykuł nietypowy tor jazdy – motorowerzysta poruszał się całym pasem ruchu.

Policjant zatrzymał motorower, wylegitymował się i wezwał na miejsce patrol drogówki. Okazało się, że 44-latek miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Jechał też bez kompletu dokumentów, ponieważ motorower kupił kilka godzin wcześniej.

Teraz mężczyznę czekają odpowiedzialności za popełnione przestępstwo jazdy "na podwójnym gazie", wykroczenia drogowe oraz koszty związane z usunięciem pojazdu na parking strzeżony. Może mu grozić nawet do dwóch lat więzienia.

ycipk-tscjlk

Zobacz wideo: Alkoblokada w samochodzie. Inni kierowcy pomagali nam w przestępstwie

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-tscjlk

ycipk-tscjlk
ycipk-tscjlk