Trwa ładowanie...
ycipk-4gh48s

Pijana piesza szła autostradą A4. Trafiła na komisariat

Zaniepokojeni kierowcy zaalarmowali policję o pieszej, poruszającej się awaryjnym pasem autostrady A4. 23-latka została zatrzymana w pobliżu węzła Tarnów-Zachod. Jak się okazało, miała 1,5 promila alkoholu we krwi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pijana piesza szła autostradą A4. Trafiła na komisariat
(East News, Fot: Reporter)
ycipk-4gh48s

Spacerująca kobieta spowodowała spore zamieszanie na ruchliwej autostradzie A4. Dyżurny policji w Tarnowie odebrał kilkadziesiąt zgłoszeń od przestraszonych kierowców. Mówili oni o dziwnie zachowującej się, młodej kobiecie, która w ręku niosła coś, co przypominało kanister z paliwem.

Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce szybko znaleźli podejrzaną, lecz ta zaczęła uciekać na ich widok. Jak się okazało, była kompletnie pijana. Podczas spaceru próbowała zatrzymywać niektóre z samochodów, powodując jeszcze większe zagrożenie.

Kanister, który niosła w ręku wskazywał, że zabrakło jej paliwa. Nie potrafiła jednak wskazać, w którym miejscu zostawiła samochód, ani jak dostała się na autostradę. Co więcej, nie posiadała telefonu ani żadnych dokumentów. Policjantom udało się ustalić, że kobieta próbowała dostać się do Krakowa. Została zabrana na komisariat, gdzie usłyszała zarzut stwarzania zagrożenia w ruchu drogowym.

ycipk-4gh48s
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4gh48s

ycipk-4gh48s
ycipk-4gh48s