Trwa ładowanie...
d4ma5lr

Pijana matka wiozła 2,5-letnią córkę

2 promile alkoholu miała 31-latka, która wiozła samochodem swoją córkę. Pijana matka została zatrzymana przez policjantów dzięki informacji od osoby, którą zaniepokoił sposób jazdy kobiety oraz widok śpiącego dziecka, bez fotelika i zapiętych pasów bezpieczeństwa. O losie mieszkanki Tarnobrzega zdecyduje sąd rodzinny.
Share
Pijana matka wiozła 2,5-letnią córkę
Źródło: PAP, Fot: Darek Delmanowicz
d4ma5lr

Policjanci z Tarnobrzega zostali poinformowani, że kobieta jadąca mitsubishi może być nietrzeźwa. Informację funkcjonariuszom przekazała osoba, którą zaniepokoił jej styl jazdy oraz śpiące dziecko na niezabezpieczonym fotelu pasażera. Policjanci zatrzymali kobietę, od której czuć było alkohol. Obok niej, na siedzeniu pasażera, spało dziecko. Nie było zabezpieczone w foteliku, nie miało też zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Podczas wyjaśniania sprawy okazało się, że kobieta była na spotkaniu, gdzie piła alkohol. Po zakończonej imprezie nieodpowiedzialna matka zabrała 2,5-letnią córkę i pojechała na zakupy, a potem do domu.

31-letnia kobieta trafiła do policyjnej izby zatrzymań do czasu wytrzeźwienia. Badanie alkomatem wykazało u niej 2 promile alkoholu w organizmie. Dziecko zostało przewiezione do szpitala na badania, a następnie trafiło pod opiekę rodziny.

Policjanci teraz określą, czy matka sprawując opiekę nad dzieckiem w takim stanie nie stworzyła zagrożenia dla jego życia lub zdrowia. Ponadto kobieta odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. O sytuacji został powiadomiony sąd rodzinny.

d4ma5lr

Podziel się opinią

Share
d4ma5lr
d4ma5lr
Więcej tematów