Trwa ładowanie...
d1w1d3q

Pijana matka wiozła 2,5-letnią córkę

2 promile alkoholu miała 31-latka, która wiozła samochodem swoją córkę. Pijana matka została zatrzymana przez policjantów dzięki informacji od osoby, którą zaniepokoił sposób jazdy kobiety oraz widok śpiącego dziecka, bez fotelika i zapiętych pasów bezpieczeństwa. O losie mieszkanki Tarnobrzega zdecyduje sąd rodzinny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pijana matka wiozła 2,5-letnią córkę
(PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
d1w1d3q

Policjanci z Tarnobrzega zostali poinformowani, że kobieta jadąca mitsubishi może być nietrzeźwa. Informację funkcjonariuszom przekazała osoba, którą zaniepokoił jej styl jazdy oraz śpiące dziecko na niezabezpieczonym fotelu pasażera. Policjanci zatrzymali kobietę, od której czuć było alkohol. Obok niej, na siedzeniu pasażera, spało dziecko. Nie było zabezpieczone w foteliku, nie miało też zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Podczas wyjaśniania sprawy okazało się, że kobieta była na spotkaniu, gdzie piła alkohol. Po zakończonej imprezie nieodpowiedzialna matka zabrała 2,5-letnią córkę i pojechała na zakupy, a potem do domu.

31-letnia kobieta trafiła do policyjnej izby zatrzymań do czasu wytrzeźwienia. Badanie alkomatem wykazało u niej 2 promile alkoholu w organizmie. Dziecko zostało przewiezione do szpitala na badania, a następnie trafiło pod opiekę rodziny.

Policjanci teraz określą, czy matka sprawując opiekę nad dzieckiem w takim stanie nie stworzyła zagrożenia dla jego życia lub zdrowia. Ponadto kobieta odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. O sytuacji został powiadomiony sąd rodzinny.

d1w1d3q

Podziel się opinią

Share

d1w1d3q

d1w1d3q