Trwa ładowanie...
d1zagr2
d1zagr2

Nowy Nissan Qashqai ze Złotą Kierownicą 2014

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1zagr2

Nowy Nissan Qashqai otrzymał tytuł Złotej Kierownicy w plebiscycie organizowanym przez tygodnik motoryzacyjny "Auto Świat".

Model ten zwyciężył w kategorii „Kompakty i kompaktowe crossovery”. Jest to swego rodzaju dowód na to, że nowa wersja jest godnym następcą pierwszej generacji, która trafiła do sprzedaży w 2007 r. Przez 7 lat obecności na rynku znalazła ona 2 mln nabywców na całym świecie.

- Przed siedmioma laty podjęliśmy ryzyko wprowadzenia na rynek samochodu o niespotykanej wcześniej sylwetce i przedziwnej nazwie, którą tylko nieliczni byli w stanie poprawnie wymówić. Z perspektywy czasu ta kombinacja okazała się strzałem w dziesiątkę i hitem sprzedażowym - powiedział podczas wręczenia nagród Andrey Akifiev z Nissana.

d1zagr2

W organizowanym od 1976 r. konkursie przyznawane są wyróżnienia dla najlepszych modeli, wprowadzonych na rynek w danym roku. Prezentowane auta oceniane są przez czytelników oraz profesjonalne jury. W Polsce pierwsza edycja miała miejsce w 2009 r. W tegorocznej rywalizowało 49 modeli w 6 kategoriach.

Źródło: Nissan

ll/moto.wp.pl

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

d1zagr2

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1zagr2

d1zagr2
d1zagr2