Trwa ładowanie...
dm3fjqz

Nowe opcje wyposażenia Porsche

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe opcje wyposażenia Porsche
(zdjęcie producenta)
dm3fjqz

Porsche wprowadza nowe opcje wyposażenia dla modeli Cayenne, Macan i Panamera. Jedną z głównych jest rozbudowany system rozrywki dla pasażerów tylnych foteli.

Porsche Rear Seat Entertainment po raz pierwszy wprowadzono w gran turismo Panamera Turbo S Exclusive, zbudowanym w limitowanej serii liczącej 100 egzemplarzy. System obejmuje dwa kolorowe, dotykowe ekrany o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1280x800 pikseli. Zintegrowano jes z oparciami foteli przednich.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Z wyświetlaczami współpracuje odtwarzacz DVD, dwa interfejsy USB, gniazdo kart SD oraz port HDMI, umożliwiający np. podłączenie zewnętrznej konsoli do gier. Ekrany posiadają kamery, dzięki którym można prowadzić rozmowy video a funkcja WiFi Crosslink Streaming pozwala wyświetlać filmy za pomocą bezprzewodowego połączenia internetowego. Za odtwarzanie dźwięku odpowiadają bezprzewodowe słuchawki Bluetooth. Na życzenie system może być rozbudowany o wewnętrzny dysk o pojemności 32 GB.

(fot. zdjęcie producenta)

Ponadto dla modelu Macan S Diesel można dokupić nowy, sportowy układ wydechowy. Tryb jego pracy wybiera się osobnym przyciskiem na konsoli środkowej. Poza brzmieniem wizytówką wydechu są polerowane, chromowane końcówki w kolorze czarnym lub srebrnym.

dm3fjqz

Dla Porsche Cayenne przygotowano 5-ramienne obręcze Sport Classic, połączone z poszerzeniem nadkoli. Zarówno z przodu, jak i z tyłu felgi mają wymiary 10Jx21 ET 50 i zaopatrzono je w opony 295/35 ZR21. Pod koniec maja br. w sprzedaży pojawią się też wersje w metalicznym kolorze GT silver, w kolorze satynowego połysku Platinum i czarnym w wysokim połysku. Od początku listopada zaś będzie dostępny również wariant w kolorze nadwozia auta.

Źródło: Porsche

ll/moto.wp.pl

Tak przejedziesz 300 km, nie płacąc za paliwo. Zaloguj się i sprawdź!

dm3fjqz

Podziel się opinią

Share

dm3fjqz

dm3fjqz