Trwa ładowanie...
d27tjny

Nowa Honda CR-V: tak będzie wyglądać

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa Honda CR-V: tak będzie wyglądać
(zdjęcie producenta)
d27tjny

Kompaktowy crossover Hondy nigdy nie należał do najładniejszych samochodów. Z drugiej strony niezawodność, wygoda podróżowania i pewność prowadzenia powodują, że jest to bardzo dobry samochód. Teraz wyciekły rysunki patentowe nowej generacji CR-V, czy Japończycy poprawili największy mankament tego auta?

(fot. zdjęcie producenta)
Podziel się

Niestety nie. Nadal mamy do czynienia z dziwnymi proporcjami i nietypowymi kształtami. Nowy CR-V jest bardzo podobny do aktualnie sprzedawanej trzeciej generacji. Przednia część nadwozia nadal nie wygląda najlepiej, ale tym razem najgorzej samochód prezentuje się z tyłu. Dokładniej nowemu CR-V będzie można się przyjrzeć po jego premierze, która odbędzie się jeszcze w 2011 roku podczas Orange County Auto Show.

d27tjny

Również pod maską zmiany nie będą znaczące. Należy się spodziewać, że nowy CR-V będzie napędzany poprawionymi wersjami aktualnie oferowanych silników. Mniejsze spalanie i nieco większa moc powinny jeszcze uatrakcyjnić ofertę. Na dynamikę jazdy wpłynąć ma tez nowa sześciobiegowa skrzynia przenosząca napęd na dwa lub cztery koła w zależności od wybranej wersji.

Niestety CR-V nadal pozostaje samochodem dla osób, które stronę praktyczną stawiają dużo wyżej niż stylistykę. W Europie nowa generacja będzie dostępna od 2012 roku.

* TUTAJ ZOBACZYSZ JAK JEŹDZI OBECNY CRV * sj

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d27tjny

d27tjny
d27tjny