Trwa ładowanie...

Nietypowy Maluch na sprzedaż. Pojedzie w każdy teren

Jednym z powodów, dlaczego tyle osób do dzisiaj darzy Polskiego Fiata 126p sympatią jest jego podatność na modyfikacje. Prosta konstrukcja i niedrogie części sprawiały, że przez lata powstało wiele udziwnionych wersji malucha. Jedna z nich trafiła na sprzedaż.

Nietypowy Maluch na sprzedaż. Pojedzie w każdy terenŹródło: olx.pl
d2fiyvf
d2fiyvf

Od frontu wygląda jak zwykły Elegant, czyli ostatnia wersja popularnego, polskiego autka. Trochę rdzy i turkusowy kolor to jednak za mało, by się wyróżnić. Dlatego właściciel tego egzemplarza przerobił go. Zmian należy szukać z tyłu.

ID ogłoszenia: 365039646 olx.pl
ID ogłoszenia: 365039646 Źródło: olx.pl

To tutaj pojawiły się olbrzymie - jak na rozmiar całego wozu - koła z poszerzonymi felgami i oponami od quada. Znajdują się poza nadwoziem, a przymocowano je na robionych na zamówienie tylejach dystansowych. Nad kołami zostały zamontowane specjalne błotniki, dopasowane kolorystycznie do czerwonych felg. Całość sprawia, że tył Malucha jest wyraźnie podniesiony.

ID ogłoszenia: 365039646 olx.pl
ID ogłoszenia: 365039646 Źródło: olx.pl

Tak przerobiony fiat powinien bez problemu poradzić sobie w nawet wymagającym terenie. Jak pisze sprzedawca, samochód jest sprawny i miał niedawno wymieniane sprzęgło oraz hamulce. Maluch podobno przejechał 79 tys. kilometrów, co jest wartością zaskakująco małą jak na 20-letnie auto. Niestety, być może nie przejedzie więcej po drogach publicznych, ponieważ nie ma dokumentów i nie jest zarejestrowany.

ID ogłoszenia: 365039646 olx.pl
ID ogłoszenia: 365039646 Źródło: olx.pl

Auto zostało wycenione na 1500 zł. Więcej informacji można uzyskać na stronie ogłoszenia.

d2fiyvf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fiyvf
Więcej tematów