Trwa ładowanie...

Niecodzienne stoisko Audi we Frankfurcie

Share
Niecodzienne stoisko Audi we Frankfurcie
Źródło: Materiały prasowe
d354tym

Audi szykuje na Salon Samochodowy we Frankfurcie stoisko o niebanalnej stylistyce. Pawilon zaprasza do spojrzenia z niecodziennej perspektywy na warunki miejskiej mobilności.

We wnętrzu stoiska zobaczymy wyrastające z sufitu wieżowce i całe dzielnice, tworzące kompleksowe "wiszące miasta". Zwiedzający mogą tu bezpośrednio doświadczyć, jak zróżnicowana może być mobilność przyszłości i jakie techniczne innowacje oferuje marka.

Forma budynku, któremu nadano kształt sześcianu, jest lekka i nakreślona bardzo minimalistycznie. Dzięki 4-metrowemu cokołowi obudowanemu lustrzanymi szybami, wydaje się unosić ponad wolną od zabudowy powierzchnią centralnej Agory terenów targowych. "Wiszące miasta" powstaną dzięki projekcjom ze specjalistycznych rzutników i dzięki 11,2 mln diod LED. Lustra na podłodze i suficie powiększają miejskie przestrzenie i zintegrują je z pokazywanymi modelami Audi.

Budowa ekspozycji rozpoczęła się w połowie lipca. Do momentu uruchomienia pawilonu zostanie ułożonych ok. 2 300 m kw. szklanej powierzchni lustrzanej i ponad 15 km kabli i przewodów. Na 3 400 m kw. powierzchni wystawienniczej zostanie zaprezentowanych 28 samochodów Audi.

Źródło: Audi

ll/moto.wp.pl

Sprzęt car audio w niskich cenach. Zobacz oferty!

d354tym

Podziel się opinią

Share
d354tym
d354tym
Więcej tematów