Trwa ładowanie...
d482h63

Mitsubishi Outlander PHEV z tytułem „Best Buy 2015”

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mitsubishi Outlander PHEV z tytułem „Best Buy 2015”
(zdjęcie producenta)
d482h63

Mitsubishi Outlander PHEV został uznany za „Best Buy 2015”. Tytuł temu hybrydowemu, ładowanemu z zewnętrznego gniazda SUV-owi przyznał australijski portal motoryzacyjny The Motor Report.

Tegoroczna edycja była już szóstą w historii plebiscytu. Portal korzystał z pracy zespołu dziennikarzy motoryzacyjnych, specjalistów i współpracowników. Jurorzy docenili pojazd za jego wszechstronny układ napędowy, rozplanowanie, osiągi i realną wartość.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

d482h63

- Outlandera PHEV można ocenić jako nowy punkt odniesienia dla ekologicznej motoryzacji w akceptowalnej cenie. Jesteśmy zdania, że poprzez umieszczenie technologii napędu elektrycznego w SUV-ie Mitsubishi znacząco podniosło poprzeczkę w zakresie właściwości jezdnych, łatwości eksploatacji i wartości użytkowej auta - powiedział wydawca i redaktor naczelny The Motor Report, Tim O`Brien.

Przedstawiciele japońskiej marki podkreślają, że nagrodzony pojazd wyznacza kierunek jej rozwoju. Mitsubishi planuje się skupić na samochodach wyposażonych w energooszczędne systemy hybrydowe z zewnętrznym ładowaniem akumulatorów.

Źródło: Mitsubishi

ll/moto.wp.pl

d482h63

Popularne SUV-y w supercenach. Wybierz najkorzystniejszą ofertę!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d482h63

d482h63
d482h63