Trwa ładowanie...
d44xxwn

Mimo zakazu prowadzenia pojazdów przewoził dzieci. Był nietrzeźwy

Nowosolscy policjanci zatrzymali kierowcę, który pomimo zakazu prowadzenia pojazdów i bycia pod wpływem alkoholu wiózł dwójkę dzieci. Nie obyło się bez niebezpiecznego pościgu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mimo zakazu prowadzenia pojazdów przewoził dzieci. Był nietrzeźwy
(Materiały prasowe, Fot: Policja)
d44xxwn

Funkcjonariusze zostali powiadomieni o podejrzeniu popełnienia wykroczenia. Ciemny volkswagen miał być prowadzony przez nietrzeźwego kierowcę. Gdy dotarli na miejsce i chcieli zatrzymać pojazd, ten zaczął uciekać. Policjanci podjęli pościg. Prowadzący volkswagena chciał zepchnąć radiowóz z jezdni, a jego kolejnym ruchem było zjechanie na przeciwny pas ruchu. Następnie uciekinier skręcił w drogę leśną, gdzie chciał zamienić się miejscami z nietrzeźwą pasażerką.

Policjanci dogonili volkswagena. Jak się okazało, kierowca nie tylko był pod wpływem alkoholu, ale również miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów wydany właśnie za "jazdę na podwójnym gazie”. Ponadto przewoził dwójkę dzieci (2-letnią dziewczynkę i 4-letniego chłopca), choć dysponował tylko jednym fotelikiem, a także podał fałszywe dane osobowe. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

d44xxwn

Podziel się opinią

Share

d44xxwn

d44xxwn