Trwa ładowanie...

Lancia na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

Lancia na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach
d1hwgei
d1hwgei

Międzynarodowy Festiwal Gwiazd zbliża się wielkimi krokami. Publiczność, która zjedzie się już w środę 8 lipca do nadmorskiego kurortu weźmie udział w niezliczonych atrakcjach kulturalnych: pokazach filmowych, spektaklach teatralnych i koncertach. Nie zabraknie tam również samochodów Lancii.

Festiwal nie mógłby się odbyć bez gwiazd. W Międzyzdrojach można spotkać sławy, przechadzające się po nadmorskich deptakach.

Swój udział w wydarzeniu potwierdziły największe polskie i światowe znakomitości, między innymi Krystyna Janda, Krzysztof Kolberger, Ewa Wiśniewska, Vadim Brodsky, Władysław Piwowarski, a to dopiero początek długiej listy nazwisk.

Zaproszone gwiazdy będą traktowane iście po królewsku. Do ich dyspozycji będą luksusowe apartamenty, imprezy VIP, a także samochody Lancia Delta.

d1hwgei

Wybór marki nie był przypadkowy - Lancia niejednokrotnie pokazała, że świat artystyczny jest jej naprawdę bliski. Od lat samochody marki Lancia są wykorzystywane w filmach, niejednokrotnie były integralną częścią scenariusza. Obecna linia samochodów występowała w filmach włoskich, jak i zagranicznych. Ostatni model Delta został zaangażowany do nowego przeboju filmowego „Anioły i Demony".

W tym roku, poza artystami występującymi w spektaklach i na scenie, do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali również specjalni goście, czołowe nazwiska polskiego środowiska artystycznego. Pośród nich znalazła się Małgorzata Zajączkowska, która grała u boku takich mistrzów kina, jak Woody Allen; czy też Agnieszka Holland, Edward Lind-Lubaszenko, aktor, mający na swoim koncie niezliczone występy w filmach i serialach, Olga Lipińska autorka najlepszych polskich kabaretów, a także Katarzyna Grochola utalentowana pisarka, której książki cieszą się niesłabnącą popularnością.

d1hwgei

W Międzyzdrojach nie zabraknie również przedstawicieli młodszego pokolenia: Weroniki Książkiewicz, zdolnej aktorki o niezwykle oryginalnej urodzie, a także Fisza i Emade, utalentowanych muzyków, którzy wystąpią z platynowym koncertem projektu Męska Muzyka.

Goście zaproszeni na Festiwal będą mieli okazję spotkać się z widzami. Specjalnie na Festiwal niektórzy z nich przygotowali unikatowe występy, jak chociażby Szymon Szurmiej i Andrzej Grabowski, którzy wciągną widzów w świat przedwojennego humoru w przedstawieniu „Wesoło, choć goło. Głupio, ale zdrowo". Oprócz tego każdego dnia odbywać się będą specjalne warsztaty, podczas których aktorzy i twórcy przedstawią swoją pracę od podszewki. Obok tego nie zabraknie corocznych spotkań z gwiazdami goszczącymi w Międzyzdrojach, np. z Krzysztofem Kolbergerem i Tomaszem Karolakiem.

d1hwgei
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hwgei
Więcej tematów