WP

Kuba Wojewódzki zwraca uwagę na klasyki. Na Instagramie pozuje z różową nysą

"Pink is a new black" napisał pod swoim zdjęciem z różową nysą Kuba Wojewódzki. Zabytkowy samochód z okresu PRL-u spotkał w Gdyni. Fani dziennikarza docenili zarówno nietypowy kolor, jak i samo auto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki przy nysie
Kuba Wojewódzki przy nysie (Zrzut ekranu, Fot: Instagram.com)
WP

Kuba Wojewódzki przyzwyczaił nas do wyjątkowych samochodów na swoim Instagramie. Drogie lamborghini, najszybsze porsche czy modyfikowane terenówki to coś, co obserwujący dziennikarza często oglądają. Rzadziej pojawiają się tam klasyki. Tak jednak stało się tym razem.

Prezenter pozuje przy otwartych drzwiach różowej nysy. Dostawczak dla wielu jest jednym z symboli PRL-u. Nic dziwnego, że przykuł uwagę Wojewódzkiego, docenili go także fani celebryty. Samochód produkowany był przez Zakład Samochodów Dostawczych w Nysie w latach 1958-1994. Nysa miała wiele elementów wspólnych z FSO Warszawą M20. Ten konkretny egzemplarz zdaje się być reklamą jednej z restauracji w Gdyni.

WP

To nie pierwszy raz, gdy Wojewódzki pozuje przy spotkanym klasyku. Wcześniej robił zdjęcie przy BMW, a także fotografował się z maluchami.

Polub WP Moto
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP