ycipk-28gouy

Kuba Wojewódzki chce być jak Tom Hanks – zaczyna fotografować się z maluchami

Kuba Wojewódzki zarabia ogromne pieniądze pokazując pewne przedmioty na swoich kontach w mediach społecznościowych. Dziennikarz najczęściej pokazuje się w egzotycznych miejscach lub przy drogich samochodach, jednak tym razem opublikował zdjęcie z Maluchem. Nie obeszło się też bez politycznego przytyku w opisie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki (East News, Fot: Adam Guz/Reporter)
ycipk-28gouy

Przez ostatnich kilka miesięcy wielokrotnie informowaliśmy o postępach akcji Maluch dla Toma Hanksa, przypomnę, że wszystko zaczęło się od zdjęć aktora publikowanych na Facebooku. Tym razem zdjęcie z Maluchem opublikował Kuba Wojewódzki.

Oczywiście nie jest to zwykły Maluch, bo ten zapewne nie zostałby przez Wojewódzkiego zauważony. Auto widoczne na zdjęciu jest pomalowane w barwy przypominające radiowozy Milicji Obywatelskiej lub dawne wzory malowania radiowozów policyjnych. Na dachu małego Fiata zamontowano także niebieskie światło.

Instagram.com
Podziel się
ycipk-28gouy

Na boku Malucha wymalowano napis „Płytki” – auto ma za zadanie przyciąganie klientów do sklepu z płytkami, jednak interpretacja Wojewódzkiego jest nieco odmienna. Napisał on, że Mariusz Błaszczak rozszerza działalność o barierki, zasieki i płytki. Za pewne jest to nawiązanie do barierek stawianych w czasie manifestacji w pobliżu pałacu prezydenckiego.

Internauci komentujący zdjęcie zlokalizowali niebieskiego Malucha. Większość wskazuje okolice Redy niedaleko Wejherowa. Inni komentujący przestrzegają, żeby się nie opierać o Maluchy, bo Bielsko-Biała kupi takie auto i wyśle do Wojewódzkiego.

Ja dopatruję się tutaj zaczątków pewnej mody. Być może niebawem na Facebooku i Instagramie pojawi się więcej zdjęć małych Fiatów i auto osiągnie status kultowego jak Fiat 500 we Włoszech.

Polub WP Moto
ycipk-28gouy
ycipk-28gouy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-28gouy