Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki chce być jak Tom Hanks – zaczyna fotografować się z maluchami

Kuba Wojewódzki zarabia ogromne pieniądze pokazując pewne przedmioty na swoich kontach w mediach społecznościowych. Dziennikarz najczęściej pokazuje się w egzotycznych miejscach lub przy drogich samochodach, jednak tym razem opublikował zdjęcie z Maluchem. Nie obeszło się też bez politycznego przytyku w opisie.

Kuba Wojewódzki chce być jak Tom Hanks – zaczyna fotografować się z maluchamiŹródło: East News, fot: Adam Guz/Reporter
dgpagmm
dgpagmm

Przez ostatnich kilka miesięcy wielokrotnie informowaliśmy o postępach akcji Maluch dla Toma Hanksa, przypomnę, że wszystko zaczęło się od zdjęć aktora publikowanych na Facebooku. Tym razem zdjęcie z Maluchem opublikował Kuba Wojewódzki.

Oczywiście nie jest to zwykły Maluch, bo ten zapewne nie zostałby przez Wojewódzkiego zauważony. Auto widoczne na zdjęciu jest pomalowane w barwy przypominające radiowozy Milicji Obywatelskiej lub dawne wzory malowania radiowozów policyjnych. Na dachu małego Fiata zamontowano także niebieskie światło.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Na boku Malucha wymalowano napis „Płytki” – auto ma za zadanie przyciąganie klientów do sklepu z płytkami, jednak interpretacja Wojewódzkiego jest nieco odmienna. Napisał on, że Mariusz Błaszczak rozszerza działalność o barierki, zasieki i płytki. Za pewne jest to nawiązanie do barierek stawianych w czasie manifestacji w pobliżu pałacu prezydenckiego.

dgpagmm

Internauci komentujący zdjęcie zlokalizowali niebieskiego Malucha. Większość wskazuje okolice Redy niedaleko Wejherowa. Inni komentujący przestrzegają, żeby się nie opierać o Maluchy, bo Bielsko-Biała kupi takie auto i wyśle do Wojewódzkiego.

Ja dopatruję się tutaj zaczątków pewnej mody. Być może niebawem na Facebooku i Instagramie pojawi się więcej zdjęć małych Fiatów i auto osiągnie status kultowego jak Fiat 500 we Włoszech.

dgpagmm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgpagmm
Więcej tematów