Trwa ładowanie...
dr8yj39

Kuba Wojewódzki pozuje na Wranglerze. Intryguje fanów

Znany z zamiłowania do szybkich samochodów Kuba Wojewódzki tym razem pozuje na masce terenowej maszyny. Do śledzących jego profil puszcza oko, sugerując, że weźmie udział w przyszłorocznym Dakarze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarz od lat znany jest z fascynacji motoryzacją
Dziennikarz od lat znany jest z fascynacji motoryzacją (East News, Fot: TRICOLORS)
dr8yj39

Kubę Wojewódzkiego w ostatnich miesiącach widzieliśmy z Porsche 911 GT2 RS, Bentleyem Continentalem GT czy Lamborghini Urusem. Tym razem to coś zupełnie innego. W najnowszym wpisie na Facebooku Wojewódzki stoi na masce Jeepa Wranglera drugiej generacji. Samochód nie jest jednak taki zupełnie zwyczajny.

Jeep został przygotowany do radzenia sobie w trudnym terenie. Z przodu widać wyciągarkę i orurowanie, a pod reflektorami i na dachu znalazło się dodatkowe oświetlenie. Trudno nie zwrócić uwagi również na terenowe opony i poszerzona nadkola. Zdjęciu towarzyszy opis „Czas rozwinąć skrzydła...” oraz link do profilu Dakaru 2019.

Czy oznacza to, że dziennikarz chce wystartować w najbliższej edycji najsłynniejszego rajdu terenowego? Oczywiście nie. Udział w tej imprezie wymaga nie tylko żelaznej kondycji i ponadprzeciętnych umiejętności, ale też zaplecza. Trudno wyobrazić sobie pokonanie wymagającej trasy bez wsparcia zespołu mechaników i jeżdżącego za zawodnikiem mobilnego warsztatu z potrzebnymi częściami. Tego wszystkiego nie da się zbudować w ciągu kilku miesięcy i bez ogromnych nakładów finansowych. Wojewódzki niejednokrotnie intrygował już swoich fanów ciekawostkami ze świata motoryzacji. Podobnie jest i tym razem.

dr8yj39

Podziel się opinią

Share

dr8yj39

dr8yj39