WP

Wojewódzki ozdobił swojego Bentleya gadżetem od Sławomira. "Czuć piniondz", napisał celebryta

Znamy wiele sposobów, żeby poprawić wygląd swojego auta, ale nie starcza nam kompetencji do proponowania poprawek do szlachetnej kabiny Bentleya. Kuba Wojewódzki nie ma z tym problemu i od teraz Sławomir nie tylko wypełnia wnętrze dźwiękami „Miłości w Zakopanem”, ale też łypie z pasów bezpieczeństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojewódzki ozdobił swojego Bentleya gadżetem od Sławomira. "Czuć piniondz", napisał celebryta
(Instagram.com)
WP

Instagram to kopalnia wszystkiego. Bywa, że inspiruje, ale też od dawna jest narzędziem promocyjnym. Jednak w przypadku Kuby Wojewódzkiego i artysty Sławomira promocja nie jest już potrzebna. Ostatnio wspominaliśmy o Wojewódzkim w kontekście podejrzeń o zakup nowego Lamborghini, a ten wrzuca kolejne zdjęcie ultradrogiego auta.

Bentley Continental GT kosztuje tyle co dwa niewielkie mieszkania w Warszawie. Za około 800 tys. zł dostajemy piękne auto o klasycznej linii i bardzo elegancko wykończonym wnętrzu. Trudno sobie wyobrazić, żeby jednym tanim gadżetem to wnętrze zepsuć. Jednak Wojewódzkiemu się udało. Założenie na pasy bezpieczeństwa nakładek dostępnych w sklepie Sławomira to zabieg odwracalny, ale zdjęcie wrzucone do sieci może tam pozostać na zawsze.

Jeśli jednak ktoś zdecyduje się na zakup podobnych nakładek, to Sławomir w swoim sklepie proponuje taki gadżet za 50 zł.

WP
Polub WP Moto
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP