Trwa ładowanie...
d378ham

Jeep Renegade Hard Steel: z technologicznym charakterem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeep Renegade Hard Steel: z technologicznym charakterem
(WP)
d378ham

W trakcie Salonu Samochodowego w Genewie zaprezentowano samochód pokazowy Jeep Renegade Hard Steel. Łączy on w sobie styl marki, off-roadowy charakter oraz technologię.

Model powstał we współpracy z Mopar i przy wsparciu Centrum Stylistycznego FCA. Opiera się ona na najbardziej off-roadowej wersji Trailhawk. „Technologiczny” charakter oddany jest przez nadwozie w kolorze szczotkowanej stali oraz kontrastowe elementy polakierowane na czarnomatowy kolor (osłona chłodnicy, relingi dachowe, obudowy lusterek, felgi, boczne listwy, wloty powietrza, błotniki oraz zderzaki).

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
W podobnym tonie utrzymano wnętrze. Szczotkowana stal ozdabia ramki nawiewów klimatyzacji, ramkę dźwigni zmiany biegów, ramki schowków i głośników, zaś w panelach drzwi i przeszyciach foteli użyto barwy jasnej szarości. Siedzenia są pokryte skórą Frau Century w kolorze ołowiu, a na zagłówkach znajduje się wyhaftowane logo Trailhawk.

d378ham

Do haka holowniczego zapięta jest przyczepa utrzymana w stylistyce samochodu. W jej wnętrzu znajdziemy dotykowy ekran, który pokazuje wszystkie funkcje nowego systemu Uconnect LIVE. Dzięki niemu można korzystać z usług muzycznych, internetowych stacji radiowych, wiadomości, informacji o ruchu drogowym oraz mediów społecznościowych.

Źródło: Jeep

ll/moto.wp.pl

d378ham

Podziel się opinią

Share

d378ham

d378ham