Trwa ładowanie...

Honda HR-V z nagrodą „What Car?”

Honda HR-V z nagrodą „What Car?”Źródło: zdjęcie producenta
d1i5s9l
d1i5s9l

Honda HR-V zdobyła nagrodę czytelników „What Car?”, uzyskując status najbardziej oczekiwanej premiery 2015 roku.

W konkursie, w którym jurorami byli czytelnicy, Honda HR-V uplasowała się na pierwszym miejscu, zdobywając 25 procent spośród 10 000 oddanych głosów. Wyróżnienie przyznawane przez czytelników pozwala poznać ich nastawienie do aut, które zadebiutują na rynku w nadchodzącym roku.

d1i5s9l

Wyróżnienie przyznane przez czytelników ma dla nas ogromne znaczenie, gdyż demonstruje więź, wiarę i zaufanie, jakimi nas obdarzyli. - Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy głosowali na model HR-V i zaprosić ich do śledzenia zmian, jakie wprowadzimy w naszej gamie modelowej w ciągu najbliższych 12 miesięcy - powiedział Philip Crossman z brytyjskiego oddziału Hondy.

(fot. zdjęcie producenta)
Źródło: (fot. zdjęcie producenta)

Pozycjonowana w dynamicznie rozwijającym się segmencie niewielkich SUV-ów, Honda HR-V zadebiutowała w październiku ubiegłego roku podczas Salonu Samochodowego w Paryżu. Samochód został wyposażony w centralnie umieszczony zbiornik paliwa, dzięki któremu udało się uzyskać przestronny przedział pasażerski. Nadwozie tego modelu charakteryzuje się płynną stylistyką auta typu coupe. Ostro poprowadzone dynamiczne linie łączą elegancką górną część nadwozia ze stabilną i bardziej masywną, dolną jego partią. Nowa Honda HR-V zadebiutuje na rynku latem tego roku.

Źródło: Honda

ll/moto.wp.pl

d1i5s9l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i5s9l
Więcej tematów