Trwa ładowanie...

Ford nagrodzony tytułem Global Mobile Award 2012

Ford nagrodzony tytułem Global Mobile Award 2012Źródło: zdjęcie producenta
d2l7igx
d2l7igx

Zaprezentowane w Fordzie B-Max najnowsze techniczne rozwiązanie marki, umożliwiające kierowcy bezpośrednie połączenie ze służbami ratowniczymi w razie wypadku, zdobyło prestiżową nagrodę w dziedzinie technologii mobilnych.

Funkcja Emergency Assistance przyniosła Fordowi nagrodę Global Mobile Award 2012 w kategorii "najlepsze innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie telefonii komórkowej dla samochodów osobowych, pozostałych środków transportu i urządzeń użyteczności publicznej".

- Sukces ten był ukoronowaniem historycznego debiutu Forda na targach Mobile World Congress, gdyż Ford B-Max był pierwszym w historii modelem zaprezentowanym na MWC - powiedział Bill Ford, prezes wykonawczy Ford Motor Company.

Zaraz po wypadku, Emergency Assistance umożliwia powiadomienie lokalnych operatorów służb ratowniczych w odpowiednim języku, wybranym na podstawie współrzędnych GPS pojazdu. Jest to najbardziej zaawansowana funkcja tego typu i stanowi kluczowe ogniwo aktywowanego głosem samochodowego systemu komunikacji SYNC opracowanego przez inżynierów Forda.

d2l7igx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l7igx
Więcej tematów