Trwa ładowanie...
d2djz3v

Dwie nowe wersje Opla Adama debiutują na rynku polskim

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwie nowe wersje Opla Adama debiutują na rynku polskim
(zdjęcie producenta)
d2djz3v

Polska oferta Opla powiększy się o dwa nowe wcielenia modelu Adam – Rocks i S. Ich ceny rozpoczynają się odpowiednio od 60 200 i 67 400 zł.

Adam Rocks to minicrossover, który wyposażono w brezentowy dach Swing Top. Wokół nadwozia przebiegają ochronne nakładki w kolorze antracytu, nie zabrakło też srebrnych osłon z przodu i z tyłu oraz chromowanej końcówki wydechu. Oferta przewiduje nowe lakiery karoserii i szeroki wybór wzorów dachu. W standardzie nabywca otrzyma klimatyzację, skórzaną kierownicę, podgrzewane lusterka, tempomat i moduł Bluetooth.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Za napęd modelu może odpowiadać litrowy silnik Ecotec Direct Injection Turbo w dwóch wariantach mocy – 90 i 115 KM (obie generują 166 Nm momentu obrotowego). Średnie zużycie paliwa wynosi odpowiednio 4,5 i 5,1 l/100 km. Jednostka spełnia normę emisji spalin Euro 6.

(fot. zdjęcie producenta)

Opel Adam S jest napędzany przez 1,4-litrowy motor Turbo Ecotec (150 KM, 220 Nm), który współpracuje z 6-biegową skrzynią o krótkich przełożeniach. Przyspieszenie do „setki” wynosi 8,5 s a od 80 do 120 km/h – 7,9 s. W cyklu mieszanym samochód zużywa 5,9 l/100 km. Adam S został wyposażony w sportowo zestrojone zawieszenie, bezpośredni układ kierowniczy, hamulce OPC oraz ESP z możliwością wyłączenia.

d2djz3v

Sportowy wizerunek wersji S podkreślono przednim spojlerem, spojlerami progowymi, poszerzonym tylnym zderzakiem z wycięciem na widoczną końcówkę wydechu oraz charakterystycznym tylnym spojlerem dachowym. Na klientów czeka 10 kolorów nadwozia, które można łączyć z pięcioma barwami dachu, w tym zarezerwowaną dla tego modelu jaskrawą czerwienią „RednRoll”.

ll/moto.wp.pl

d2djz3v

Podziel się opinią

Share

d2djz3v

d2djz3v