Trwa ładowanie...
d19ge3u

BMW oferuje w serii 5 możliwość zdalnego podglądu samochodu przez urządzenie mobilne

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
BMW oferuje w serii 5 możliwość zdalnego podglądu samochodu przez urządzenie mobilne
(zdjęcie producenta)
d19ge3u

Koniec z ustawicznym niepokojem właścicieli nowych limuzyn bawarskiego producenta. Co prawda, na razie jedynie posiadacze najnowszej serii 5 będą mogli cieszyć się tym nowym gadżetem, ale zapewne opcja ta systematycznie będzie trafiać do kolejnych modeli.

BMW oferuje możliwość nieograniczonego i stałego monitoringu własnego auta za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie lub tablecie. "Zawsze bądź pewien co dzieje się wokół twojego samochodu", głosi reklamowy slogan, zatem posiadacze najnowszych "piątek" już nie będą musieli nerwowo co chwilę zerkać przez okno lub nawet wychodzić na parking. Ich niepokój błyskawicznie rozwieje program pozwalający w czasie rzeczywistym i 3D, w rzucie z lotu ptaka sprawdzić, co też interesującego wydarzyło się w okolicy ich pojazdu.

BMW na razie nie ujawniło detali tego dodatku oraz mechanizmu działania, ale Bawarczycy nie będą pierwsi, którzy pozwolą na kooperację samochodu ze smartfonem. Koncern GM już od kilku lat oferuje usługę OnStar, w ramach której kierowca poprzez telefon z aplikacją może np. zdalnie zaryglować zamki swojego pojazdu, jeśli nie zrobił tego wcześniej.

d19ge3u

BMW 2002 Hommage

BC

d19ge3u

Podziel się opinią

Share

d19ge3u

d19ge3u