ycipk-354ooi

Audi najlepszym europejskim pracodawcą

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Audi najlepszym europejskim pracodawcą
(Materiały prasowe)
ycipk-354ooi

Po raz 4 z rzędu Audi zwyciężyło w rankingach instytutów doradztwa zawodowego Trendence i Universum, zachowując status firmy, do której studenci najchętniej kierują swoje kroki w poszukiwaniu pracy.

Z badań wynika, że co czwarty niemiecki inżynier i niemal co piąty ekonomista chciałby rozpocząć swoją karierę zawodową właśnie w Audi. - W samych tylko Niemczech planujemy zatrudnić w tym roku 1 500 nowych pracowników. W tym samym czasie naukę zawodu w fabrykach koncerny podejmie blisko 700 uczniów - powiedział Thomas Sigi, członek zarządu ds. zatrudnienia i dyrektor kadr Audi.

Marka cieszy się również zainteresowaniem wśród informatyków i absolwentów kierunków przyrodniczych. W ostatnim rankingu Universum przeprowadzonym w tej grupie, Audi przesunęło się z 13 na 6 pozycję. Warunki pracy doceniane są nie tylko na rynku niemieckim - miano najlepszego pracodawcy zyskały też zakłady Audi w Brukseli i węgierskim Gyor.

ycipk-354ooi

Na początku kwietnia w koncernie Audi zatrudnionych było 70 023 pracowników, w tym 50 652 osoby w zakładach w Ingolstadt i Neckarsulm. Do 2015 r. zaplanowano inwestycje o wartości ponad 3,5 mld euro rocznie.

Źródło: Audi

ll/moto.wp.pl

Sprawdź, ile kosztuje wybrany model Audi i wybierz najlepszą ofertę!

ycipk-354ooi
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-354ooi

ycipk-354ooi
ycipk-354ooi