Trwa ładowanie...
ycipk-3825ng

80 razy podchodził do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. To jeszcze nie koniec jego przygód

Mieszkaniec województwa lubelskiego do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii B podchodził w ciągu ostatnich 5 lat już niemal 80 razy. Do tej pory bezskutecznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Egzamin teoretyczny na prawo jazdy
Egzamin teoretyczny na prawo jazdy (PAP, Fot: Wojciech Pacewicz)
ycipk-3825ng

Jak podaje portal lublin112.pl - po raz pierwszy mężczyzna podszedł do egzaminu w 2013 roku. Niepowodzenie widocznie nie zraziło go ponieważ jeszcze w tym samym roku postanowił zmierzyć się z testem jeszcze 23 razy. W 2014 podejść było więcej - aż 31 (!).

W 2015 roku kontynuował walkę o uprawnienia z nieco mniejszą zawziętością - podszedł do egzaminu "jedynie" 17 razy. Podobnie w zesżłym roku było to „zaledwie” 7 podejść. W tym roku mężczyzna ciąle stara się zdobyć upragnione uprawnienia i w ciągu czterech pierwszych miesięcy 2017 r. podchodził do egzaminu już 4 razy.

Każda z prób zdania egzaminu zakończyła się wynikiem negatywnym. Nie wiadomo jednak jak wiele zabrakło mu do uzyskania "magicznych" 68 punktów.

ycipk-3825ng

Przed kursantem jest jeszcze długa droga. Nie wiadomo, kiedy przystąpi do następnego egzaminu teoretycznego, ale gdy już go zda - pozostanie mu jeszcze do zaliczenia egzamin praktyczny.

Dyrektor chełmskiego WORD-u w rozmowie przytoczonej przez zacytowane źródło zdradza, że jest to najwytrwalszy kursant w historii tego ośrodka. W chełmskim ośrdku średnia zdawalność wynosi 49,65%.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3825ng

ycipk-3825ng
ycipk-3825ng