Trwa ładowanie...
d3sujg7

80 razy podchodził do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. To jeszcze nie koniec jego przygód

Mieszkaniec województwa lubelskiego do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii B podchodził w ciągu ostatnich 5 lat już niemal 80 razy. Do tej pory bezskutecznie.
Share
Egzamin teoretyczny na prawo jazdy
Egzamin teoretyczny na prawo jazdyŹródło: PAP, Fot: Wojciech Pacewicz
d3sujg7

Jak podaje portal lublin112.pl - po raz pierwszy mężczyzna podszedł do egzaminu w 2013 roku. Niepowodzenie widocznie nie zraziło go ponieważ jeszcze w tym samym roku postanowił zmierzyć się z testem jeszcze 23 razy. W 2014 podejść było więcej - aż 31 (!).

W 2015 roku kontynuował walkę o uprawnienia z nieco mniejszą zawziętością - podszedł do egzaminu "jedynie" 17 razy. Podobnie w zesżłym roku było to „zaledwie” 7 podejść. W tym roku mężczyzna ciąle stara się zdobyć upragnione uprawnienia i w ciągu czterech pierwszych miesięcy 2017 r. podchodził do egzaminu już 4 razy.

Każda z prób zdania egzaminu zakończyła się wynikiem negatywnym. Nie wiadomo jednak jak wiele zabrakło mu do uzyskania "magicznych" 68 punktów.

Przed kursantem jest jeszcze długa droga. Nie wiadomo, kiedy przystąpi do następnego egzaminu teoretycznego, ale gdy już go zda - pozostanie mu jeszcze do zaliczenia egzamin praktyczny.

Dyrektor chełmskiego WORD-u w rozmowie przytoczonej przez zacytowane źródło zdradza, że jest to najwytrwalszy kursant w historii tego ośrodka. W chełmskim ośrdku średnia zdawalność wynosi 49,65%.

d3sujg7

Podziel się opinią

Share
d3sujg7
d3sujg7
Więcej tematów