Trwa ładowanie...
d1j6h9a

Wyciekły obrazki patentowe BMW X2

Obrazki, które wyciekły z japońskiego biura patentowego pokazują, że produkcyjna wersja BMW X2 będzie dużo spokojniejsza od modelu koncepcyjnego. Będzie to tylko nieco bardziej sportowe X1.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyciekły obrazki patentowe BMW X2
(Materiały prasowe)
d1j6h9a

SUV-y BMW z parzystymi cyframi, czyli X4 i X6, mają charakterystyczne sylwetki stylizowane na coupe, ale w przypadku modelu kompaktowego Niemcy zdecydowali się na bardziej klasyczny wygląd. Do tej pory udało się tylko przyłapać zamaskowane prototypy BMW X2, ale teraz obrazki patentowe pozwalają dokładniej zapoznać się z bryłą nowego modelu.

BMW X2 wygląda jak nieco bardziej sportowa wersja bliźniaczego X1. Słupek C jest grubszy (i znalazło się na nim miejsce na logo), a tylna szyba mocniej pochylona. Również przód samochodu prezentuje się bardziej agresywnie. Z drugiej strony można mieć wrażenie, że niemiecka marka oferuje drugi raz to samo w nieco innej formie.

Materiały prasowe

X2 jest kierowane do młodszych klientów, a przynajmniej takich, którzy się czują młodszymi. Oprócz zmienionej sylwetki samochód otrzymał wyraźniej zaakcentowane osłony z czarnego plastiku dookoła nadwozia.

Nowy SUV BMW zadebiutuje we wrześniu podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie. Wówczas będzie można na żywo porównać modele X1 i X2.

d1j6h9a

Podziel się opinią

Share

d1j6h9a

d1j6h9a