Trwa ładowanie...

Współpraca Skody i Autostrady Wielkopolskiej

Współpraca Skody i Autostrady WielkopolskiejŹródło: Materiały prasowe
d2hr173
d2hr173

Szkoła Auto Skoda wspiera społeczno edukacyjny program bezpieczeństwa Autostrady Wielkopolskiej pod nazwą "A2, że bezpiecznie!".

Jego celem jest propagowanie wiedzy na temat bezpiecznej jazdy ze szczególnym uwzględnieniem ruchu na autostradach. Z danych Komisji Europejskiej wynika, że liczba zabitych na polskich drogach wynosi aż 14 proc. ogólnej liczny ofiar na drogach Unii Europejskiej.

W ramach programu zostały wyodrębnione 4 sekcje prezentujące najważniejsze czynności przed zimową podróżą autem: sprawdź warunki atmosferyczne i drogowe, przygoduj zimowy niezbędnik akcesoriów samochodowych, zastosuj nową wiedzę i umiejętności z serii filmów przygotowanych we współpracy z instruktorami Szkoły Auto Skoda, uważaj na pracujące służby utrzymaniowe autostrady dbające o bezpieczeństwo i właściwe utrzymanie drogi.

d2hr173

Sekcja "filmowa" obejmuje serię 10 klipów, dzięki którym kierowcy mają możliwość poznania sposobów wyeliminowania złych nawyków i błędów popełnianych podczas prowadzenia samochodu. Pojawiają się w nich pytania konkursowe, a poprawne odpowiedzi zostaną nagrodzone - główną nagrodą jest 10 szkoleń "Safe Driving".

Akcja prowadzona będzie od 14 stycznia do 24 lutego 2013 r.

Źródło: Skoda

ll/moto.wp.pl

d2hr173
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hr173
Więcej tematów