Trwa ładowanie...
ycipk-2c1lnx

Większość Brytyjczyków jest zgodna. W tych samochodach spotkasz nieuprzejmych kierowców

Utarło się, że kierowcy BMW nie należą do najsympatyczniejszej grupy osób na świecie. A jak jest naprawdę? Brytyjski kanał telewizyjny Dave przeprowadził ankietę, w której zapytał widzów czym jeżdżą najbardziej niegrzeczni kierowcy. Padło też pytanie o samochody najmilszych osób na drogach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kierowcy BMW M3 nie uchodzą za kulturalnych
Kierowcy BMW M3 nie uchodzą za kulturalnych (Autokult.pl, Fot: Marcin Łobodziński)
ycipk-2c1lnx

Pierwsze miejsce tego ciekawszego rankingu, z wynikiem 56 proc. zajęło BMW, a konkretnie model M3. Na podium uplasowały się też Range Rover i Audi TT, zaś zaraz za nimi – Mercedes Klasy C. Dotychczas mamy więc tylko samochody klasy premium. Pierwszą piątkę zamyka jednak Ford Transit Van. Dalej mamy Porsche 911, VW Golfa, Vauxhalla (Opel) Corsa i Astrę, a także Nissana Qashqaia. Więc prawdziwy miszmasz, w którym trudno dopatrzeć się prawidłowości.

Dużo klarowniej wygląda sytuacja z miłymi kierowcami. Ci wybierają raczej tańsze modele, ale nie brakuje wyjątku. Tutaj najwięcej głosów dostało Mini, co nie dziwi. W końcu Brytyjczycy uwielbiają te małe, sympatyczne autka. Drugim podobnym modelem jest Fiat 500, który zajął piąte miejsce w rankingu. Między nimi znalazło się miejsce dla Fordów - Fiesty i Forda Focusa - oraz Toyoty Yaris. Natomiast za produkowanym w Polsce "maluchem" znalazły się Renault Clio, Nissan Micra, Peugeot 208 oraz Citroen C3.

ycipk-2c1lnx
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c1lnx

ycipk-2c1lnx
ycipk-2c1lnx