Trwa ładowanie...
d36irw9

W Maserati zabrzmi dźwięk od Bowers&Wilkins

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Maserati zabrzmi dźwięk od Bowers&Wilkins
(Materiały prasowe)
d36irw9

Maserati oraz legenda w dziedzinie najwyższej jakości dźwięku - Bowers&Wilkins, nawiązały współpracę której celem jest stworzenie nowych systemów audio dla samochodów z trójzębem na masce.

Poprzednio Bowers&Wilkins był kojarzony ze współpracy z Jaguarem, jednak z głośników brytyjskiego producenta korzystali przede wszystkim miłośnicy wysokiej jakości dźwięku oraz profesjonaliści pracujący w studiach nagraniowych na całym świecie. Teraz systemy nagłośnienia znajdą się w kultowej marce Maserati.

Efekty współpracy pojawią się w salonach na początku 2013 r. Wtedy na rynkach pojawią się pierwsze modele Maserati z systemami od Bowers&Wilkins. Ogłoszenie partnerstwa dwóch marek miało miejsce podczas paryskiego Salonu Samochodowego.

d36irw9

Współpraca obejmie również inne działania, m. in. projekt "Seven Notes" któremu będzie towarzyszył cykl wydarzeń "Seven Notes Gran Tour" w najważniejszych miastach świata. Zwiastunem możliwości Bowers&Wilkins i Maserati są kompozycje stworzone przez muzyka Howie B i zespół "All we are". Utwory stanowią unikatowe połączenie muzyki oraz dźwięków pracującego silnika Maserati.

/ll

Sprzęt Bowers & Wilkins dostępny na Allegro! Sprawdź oferty!

d36irw9

Podziel się opinią

Share

d36irw9

d36irw9