Trwa ładowanie...
ycipk-1g36mz

W Maserati zabrzmi dźwięk od Bowers&Wilkins

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Maserati zabrzmi dźwięk od Bowers&Wilkins
(Materiały prasowe)
ycipk-1g36mz

Maserati oraz legenda w dziedzinie najwyższej jakości dźwięku - Bowers&Wilkins, nawiązały współpracę której celem jest stworzenie nowych systemów audio dla samochodów z trójzębem na masce.

Poprzednio Bowers&Wilkins był kojarzony ze współpracy z Jaguarem, jednak z głośników brytyjskiego producenta korzystali przede wszystkim miłośnicy wysokiej jakości dźwięku oraz profesjonaliści pracujący w studiach nagraniowych na całym świecie. Teraz systemy nagłośnienia znajdą się w kultowej marce Maserati.

Efekty współpracy pojawią się w salonach na początku 2013 r. Wtedy na rynkach pojawią się pierwsze modele Maserati z systemami od Bowers&Wilkins. Ogłoszenie partnerstwa dwóch marek miało miejsce podczas paryskiego Salonu Samochodowego.

ycipk-1g36mz

Współpraca obejmie również inne działania, m. in. projekt "Seven Notes" któremu będzie towarzyszył cykl wydarzeń "Seven Notes Gran Tour" w najważniejszych miastach świata. Zwiastunem możliwości Bowers&Wilkins i Maserati są kompozycje stworzone przez muzyka Howie B i zespół "All we are". Utwory stanowią unikatowe połączenie muzyki oraz dźwięków pracującego silnika Maserati.

/ll

Sprzęt Bowers & Wilkins dostępny na Allegro! Sprawdź oferty!

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1g36mz

ycipk-1g36mz
ycipk-1g36mz