Trwa ładowanie...
policja
Jakub Tujaka
06-12-2017 16:38

TYLKO U NAS: Tajemniczy radiowóz z kamerą poluje na kierowców. Policja nie udziela informacji o tej operacji

Co robi biały dostawczak zaparkowany na poboczu? Chyba nikt nie może się domyślać, że realizuje tajną operację policji i poluje na kierowców. Nasz czytelnik zrobił mu kilka zdjęć, a zapytani o akcję funkcjonariusze nabierają wody w usta.

Share
TYLKO U NAS: Tajemniczy radiowóz z kamerą poluje na kierowców. Policja nie udziela informacji o tej operacji Źródło: Fot. Czytelnik WP.pl
d4b4p5f

Nasz czytelnik z Krakowa zauważył nietypową sytuację i postanowił się nią podzielić. Chodzi o dostawczego Volkswagena, który był zaparkowany przy ruchliwej ulicy w Krakowie. Auto było wyposażone w kamery i inny sprzęt elektroniczny. Wszystko wyglądało na akcję policji skierowaną przeciwko kierowcom.

Fot. Czytelnik WP.pl
Źródło: Fot. Czytelnik WP.pl

Chodzi o ulicę Ujastek w Krakowie. Na zdjęciach widać, że wewnątrz auta są funkcjonariusze policji, a tuż przed pojazdem stoi tajemnicze urządzenie. Nie udało nam się ustalić, czy auto było tam po to, aby sprawdzać oświetlenie lub inne wyposażenie pojazdów, czy chodziło o pomiar prędkości, a może rejestrowanie wykroczeń za pomocą dodatkowych kamer. Rzecznicy policji powiedzieli, że nie mogą udzielić nam żadnej informacji.

Fot. Czytelnik WP.pl
Źródło: Fot. Czytelnik WP.pl

Wygląda na to, że może to być kolejna akcja policji, która ma na celu kontrolowanie kierowców z wykorzystaniem nietypowych metod. Brak informacji na temat nieoznakowanego radiowozu nie napawa optymizmem i wywołuje jeszcze więcej pytań.

d4b4p5f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b4p5f
d4b4p5f
Więcej tematów