Trwa ładowanie...
d2bnc8k

Toyota Hilux Invicible 50 na specjalną okazję. To będzie wielkie święto

Toyota Hilux to jeden z najlepiej rozpoznawalnych pick-upów świata, z długą tradycją i wspaniałą historią. Niebawem minie 50 lat od jego debiutu. Na tę okazję przygotowano specjalny egzemplarz pokazowy Invicible 50.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Toyota Hilux Invicible 50
Toyota Hilux Invicible 50 (Materiały prasowe, Fot: Toyota)
d2bnc8k

To samochód, który z jednej strony ma upamiętnić historię modelu, a z drugiej pokazać w jakim kierunku podąża dziś ten segment. Toyota Hilux jest synonimem trwałości, niezawodności i solidności – za to jest najbardziej ceniona. Zawsze była autem surowym, jednak współczesne trendy wymagają czegoś więcej niż prostego pojazdu do pracy.

Toyota Hilux Invicible 50 Materiały prasowe
Toyota Hilux Invicible 50

Coraz bardziej poszerza się grupa klientów, którzy kupują pick-upy w celach rekreacyjnych. Są to także auta dla niedużego biznesu. To dlatego współczesne modele są dynamiczniejsze, lepiej wyposażone i przyjemniejsze w codziennym użytkowaniu. Taka też jest najnowsza Toyota Hilux, a prezentacyjny model Invicible 50 przygotowano właśnie w tym duchu.

d2bnc8k

Z zewnątrz auto wyróżnia się matowym, czarnym orurowaniem skrzyni i na progach, czarnymi listwami na nadkolach, pod którymi kryją się 18-calowe, również czarne, matowe koła z lekkich stopów, z solidnymi oponami terenowymi firmy BF Goodrich.

Toyota Hilux Invicible 50 Materiały prasowe
Toyota Hilux Invicible 50

Samochód ma plastikową matę na podłodze skrzyni ładunkowej i duży pojemnik na narzędzia, który może służyć jako ławka. Są też stworzone specjalnie dla tej wersji listwy ochronne na progach, dywaniki i wykończony skórą drążek hamulca ręcznego.

Toyota Hilux w tej postaci mogłaby bez najmniejszego problemu trafić do sprzedaży, ponieważ zmiany nie są zbyt daleko posunięte. Takie auto mógłby przygotować każdy diler. Co zatem stworzy Toyota na 2018 r.? To się jeszcze okaże.

Toyota Hilux Invicible 50 Materiały prasowe
Toyota Hilux Invicible 50

Właśnie w przyszłym roku będziemy świętować 50-lecie Hiluxa. Auto trafiło na rynek w 1968 r., a do Europy w 1969. Obecnie jest sprzedawany w 180 krajach świata, a klienci odebrali przez ten czas 18 mln sztuk. Samochód był bohaterem serii "Top Gear", gdzie bezskutecznie próbowano go zniszczyć

d2bnc8k

Podziel się opinią

Share

d2bnc8k

d2bnc8k