Trwa ładowanie...

Tom Hardy złapał złodzieja motocykla

Tom Hardy pomógł policji zatrzymać nastoletniego złodzieja, który ukradł motocykl w Londynie. Po krótkim pościgu słynny aktor złapał 16-latka – potwierdziła policja.
Share
Tom Hardy złapał złodzieja motocykla
Źródło: PAP
dbv6lrh

Zdarzenie miało miejsce w Richmond w południowo-zachodnim Londynie. Dwóch 16-latków jechało skradzionym motocyklem i uderzyło w samochód. Świadkiem stłuczki był między innymi Tom Hardy. Gdy nastolatkowie zaczęli uciekać, aktor rzucił się w pogoń za jednym z nich.

Po krótkim pościgu Hardy’emu udało się złapać złodzieja. Jak relacjonuje jeden ze świadków zdarzenia – aktor momentalnie ruszył za młodym przestępcą, przebiegł przez ogródek i dogonił na kolejnej ulicy. Drugiegozłodziejazatrzymała policja.

Całość potwierdzają też funkcjonariusze. Nastolatkowie na skradzionym motocyklu wjechali na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzyli w samochodów. – Mężczyźni zaczęli uciekać i jeden został zatrzymany przez Toma Hardy’ego – powiedział rzecznik policji z Richmond.

Nastolatkowie zostali aresztowani i postawiono im zarzut kradzieży motocykla oraz złamania przepisów drogowych. Rzecznik 39-letniego aktora nie chciał komentować sprawy.

dbv6lrh

Podziel się opinią

Share
dbv6lrh
dbv6lrh
Więcej tematów