Trwa ładowanie...
d2qnqyl

Tak będzie wyglądać nowa Skoda Fabia

Share
Tak będzie wyglądać nowa Skoda Fabia
Źródło: zdjęcie producenta
d2qnqyl

Skoda zaprezentowała szkic przedstawiający projekt nowej Fabii. Zachowując charakterystyczną dla tego modelu bryłę, czeski przedstawiciel segmentu B otrzymał stylistykę nawiązującą do pozostałych samochodów marki.

Stylistyka nowej Skody Fabii nie będzie niespodzianką. Samochód będzie prezentował się spokojnie i klasycznie. Proste linie, kanciaste formy i znana z innych modeli osłona chłodnicy. Skoda przekonuje, że nowa Fabia jest pełna emocji i powstała z udziałem sportowego oddziału marki. Jednak wystarczy popatrzeć na szkic, aby przekonać się, że czeski hatchback kontynuuje sprawdzone wzorce i nadal będzie samochodem, który ma być praktyczny i podobać się każdemu.

Sama bryła nadwozia ma być bardziej atrakcyjna dzięki zmienionym proporcjom. Nowa Skoda Fabia jest o 9 cm szersza i o 3 cm niższa. Dzięki temu będzie też bardziej przestronna we wnętrzu. Skoro mowa o wnętrzu, to Skoda obiecuje możliwość dostosowania go do własnych potrzeb. To może oznaczać opcję modnej ostatnio personalizacji, która pozwoli na szeroki wybór kolorów i faktur tapicerki oraz plastików.

Obok Octavii, Fabia to najważniejszy model Skody. Nic więc dziwnego, że Czesi robią wszystko, aby samochód było dopracowany i jak zawsze w przypadku tej marki, to strona użytkowa jest ważniejsza od stylistyki.

d2qnqyl

Podziel się opinią

Share
d2qnqyl
d2qnqyl
Więcej tematów