Trwa ładowanie...
d36j933

Tak będzie wyglądać nowa Skoda Fabia

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak będzie wyglądać nowa Skoda Fabia
(zdjęcie producenta)
d36j933

Skoda zaprezentowała szkic przedstawiający projekt nowej Fabii. Zachowując charakterystyczną dla tego modelu bryłę, czeski przedstawiciel segmentu B otrzymał stylistykę nawiązującą do pozostałych samochodów marki.

Stylistyka nowej Skody Fabii nie będzie niespodzianką. Samochód będzie prezentował się spokojnie i klasycznie. Proste linie, kanciaste formy i znana z innych modeli osłona chłodnicy. Skoda przekonuje, że nowa Fabia jest pełna emocji i powstała z udziałem sportowego oddziału marki. Jednak wystarczy popatrzeć na szkic, aby przekonać się, że czeski hatchback kontynuuje sprawdzone wzorce i nadal będzie samochodem, który ma być praktyczny i podobać się każdemu.

Sama bryła nadwozia ma być bardziej atrakcyjna dzięki zmienionym proporcjom. Nowa Skoda Fabia jest o 9 cm szersza i o 3 cm niższa. Dzięki temu będzie też bardziej przestronna we wnętrzu. Skoro mowa o wnętrzu, to Skoda obiecuje możliwość dostosowania go do własnych potrzeb. To może oznaczać opcję modnej ostatnio personalizacji, która pozwoli na szeroki wybór kolorów i faktur tapicerki oraz plastików.

Obok Octavii, Fabia to najważniejszy model Skody. Nic więc dziwnego, że Czesi robią wszystko, aby samochód było dopracowany i jak zawsze w przypadku tej marki, to strona użytkowa jest ważniejsza od stylistyki.

d36j933

Podziel się opinią

Share

d36j933

d36j933